- هنرهای تجسمی - دبیر دو بخش از جشنواره هنرهای تجسمی انتخاب شد

دبیر دو بخش از جشنواره هنرهای تجسمی انتخاب شد

تاریخ 10 آذر 1400 ساعت 16:32:37
منبع: جشنواره هنرهای تجسمی فجر
کد خبر: 001476
سید عباس میرهاشمی دبیرکل چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، حکم دبیران بخش‌های «آینه در آینه» و «تجسم هنر» را امضا کرد.

به گزارش واژه‌روز به نقل ازچهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، طبق این احکام احسان آقایی به عنوان دبیر بخش «آینه در آینه» و اردشیر میرمنگره به عنوان دبیر بخش تجسم هنر انتخاب شدند.

آینه در آینه مجموعه‌ای از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، حوزه هنری و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، در موضوع هنر انقلاب است که در این نمایشگاه به نقاشی دیواری می‌پردازد.

همچنین تجسم هنر بخش استان‌های جشنواره است. در این بخش یک مدیرهنری در استان‌ها انتخاب شده که از میان هنرمندان ساکن و با توجه به توانمندی‌های بومی نمایشگاهی را همزمان با جشنواره فجر، در استان مربوط برگزار کند.

چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از پانزدهم تا سی ام بهمن با دبیرکلی عباس میرهاشمی در تهران و ۳۰ استان کشور برگزار می‌شود. جشنواره هم اکنون در مرحله فراخوان است و هنرمندان تا ۱۲ دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به نشانی جشنواره  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بهمن سال ۱۴۰۰ در تهران و استان‌های کشور در بخش‌های طوبای زرین، ایثار و فداکاری، آینه در آینه (موزه هنرهای معاصر) و ویژه نظامی گنجوی در ۱۰ رشته هنری برگزار می‌­شود.

این دوره از جشنواره به همت اداره کل هنرهای تجسمی، با همکاری مؤسسه‌ توسعه‌ هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، موزه هنرهای معاصر و با حضور هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، نگارخانه‌ها، انجمن‌ها، مراکز و مؤسسات هنری، برگزار خواهد شد.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها