- مازندران - نمایشگاه خوشنویسی «صریرقلم» بازگشایی شد

رئیس انجمن خوشنویسان مازندران خبر داد:

نمایشگاه خوشنویسی «صریرقلم» بازگشایی شد

تاریخ 24 مهر 1399 ساعت 11:49:21
کد خبر: 001211
نمایشگاه خوشنویسی«صریر قلم» ازامروز  ۲۴مهرماه  سال جاری در مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بازگشایی شد
نمایشگاه خوشنویسی «صریرقلم» بازگشایی شد

 

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، رئیس انجمن خوشنویسان مازندران با اعلام خبر فوق، بیان کرد: علیرغم وجود شیوع ویروس کرونا امسال نمایشگاه خوشنویسی صریر قلم با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به مناسبت هفته خوشنویسی برگزار می‌شود.

سید پیام غضنفری افزود: هرسال روز ۲۱ مهر لغایت ۲۷ مهر هفته خوشنویسی در کشور است، ما با بودجه کمی که داریم اقدام به برگزاری نمایشگاه کردیم و از بین ۹۷ عضو انجمن خوشنویسان شهر ساری تنها از ۱۰ نفر خوشنویس دعوت کردیم تا آثار خود را به نمایش بگذارند.  

غضنفری تصریح کرد: قرار است این ۱۰  خوشنویس پنج خانم و پنج آقا هرکدام دو اثر و درمجموع ۲۰ اثر خوشنویسی ارائه بدهند، نمایشگاه مذکور در مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در میدان امام خمینی(ره) ساری از امروز لغایت ۳۰ مهرماه برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ - ۱۲ و ۱۶ - ۱۹ عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

وی با اشاره به اهمیت تشویق کودکان و نوجوانان برای استمرار فعالیت در عرصه هنر، گفت: تجلیل از «شمیم برجسته» دختر نوجوان آملی که تنها ۱۳ سال دارد درحالی‌که در هر دو خط شکسته و نستعلیق مقام فوق ممتاز را کسب کرد را در حاشیه این نمایشگاه خواهیم داشت.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi