- مازندران - نمایش هنر دست نقاشان برجسته کشور در نمایشگاه «طریق تجلی 2»

نمایش هنر دست نقاشان برجسته کشور در نمایشگاه «طریق تجلی 2»

تاریخ 31 شهریور 1399 ساعت 15:49:28
منبع: واژه روز
کد خبر: 001086
نمایشگاه آثار دفاع مقدس «طریق تجلی 2»امروز عصر در محل ایستگاه راه آهن ساری بازگشایی شد.
نمایش هنر دست نقاشان برجسته کشور در  نمایشگاه «طریق تجلی 2»

 

به گزارش واژه روز، معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت‌و گو با واژه روز با بیان اینکه 20 اثراز نقاشان هنرمند برگزیده کشور در نمایشگاه «طریق تجلی 2»به نمایش درآمد، گفت: در این نمایشگاه آثار اساتیدی، مانند:« رضا صادقی، چلیپا، شیخی، ناصر پلنگی» و سایر هنرمندان برای بازدید عموم مردم قرار داده شد.

علیرضا پاک بین  با بیان اینکه ایستگاه راه آهن به دلیل حضور مسافران ظرفیت خوبی برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف هنری است، افزود:در همین راستا پیش از این هم نمایشگاه «طریق تجلی 1»با همکاری اداره کل راه آهن شمال در همین مکان در قالب آثار گرافیکی عاشورایی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه  آثار دفاع مقدس با عنوان «طریق تجلی 2»به صورت هم زمان با سراسر کشور برگزار شد، گفت: شاخصه انتخاب این آثار، هنری بودن است به طوری که اصالت هنری و قواعد آن رعایت شده باشد.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران بیان کرد:برخی از آثار به نمایش گذاشته شده در محل موزه‌های کشور مانند فلسطین و انقلاب اسلامی نگهداری می‌شوند و در فضای مجازی هم به نمایش درآمد.

وی با بیان اینکه آثار نمایشگاهی  هنرمندان برتر مازندران در نمایشگاه استان خوزستان به نمایش درآمده است، گفت:آثار هنرمندان استان در فضای مجازی هم برای بازدید عموم قرار داده شده است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 7مهرماه سال جاری در محل ایستگاه راه آهن ساری دایر است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi