- هنرهای تجسمی - نمایشگاه ملی هنرهای تجسمی به صورت مجازی برگزار می‌شود

نمایشگاه ملی هنرهای تجسمی به صورت مجازی برگزار می‌شود

تاریخ 22 شهریور 1399 ساعت 09:45:03
منبع: واژه روز
کد خبر: 001049
  نمایشگاه ملی مجازی هنرهای تجسمی در محورهای عکس، پوستر، نقاشی، خوشنویسی، تایپوگرافی، طراحی روی سنگ، کاریکاتور و تصویرسازی برگزار می‌شود.  
نمایشگاه ملی هنرهای تجسمی به صورت مجازی برگزار می‌شود

به گزارش واژه روز، دبیر اجرایی نمایشگاه ملی مجازی هنرهای تجسمی هدف از برگزاری آن را حمایت از هنرجویان و هنرمندان این حوزه، تعامل و ارتباط آنها با یک‌دیگر، آشنایی شرکت‌کنندگان با حوزه هنری، ایجاد ارتباط بین شرکت‌کنندگان، ترغیب هنرجویان به انجام کار اصولی از زوایای متفاوت، کشف استعدادهای برتر در زمینه هنرهای تجسمی، افزایش مخاطب و بازدید از آثار منتخب شرکت‌کنندگان عنوان کرد.

بابک جاودانه در ادامه به بیان شرایط شرکت در این رویداد هنری  برای علاقه‌مندان پرداخت و افزود: شرکت در این نمایشگاه کاملا رایگان و برای تمام هنرجویان و هنرمندان آزاد است.

وی بیان کرد: آثاری مانند کارهای گرافیکی و عکاسی از طریق فایل اصلی با فرمت JPG، و آثاری مانند کارهای نقاشی، تصویرسازی، خوشنویسی و ... باید اسکن شوند و سپس از طریق فایل ارسال شوند.

جاودانه با اشاره به آزادبودن موضوع نمایشگاه، گفت: آثار در سایت حوزه هنری استان خوزستان به  نشانی https://www.artkhuzestan.ir به نمایش درمی‌آید.

دبیر اجرایی نمایشگاه ملی مجازی هنرهای تجسمی با بیان اینکه تمامی آثار باید قابلیت نمایشی داشته و براساس موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران خلق شده باشند، اضافه کرد: تعداد آثار برای نمایشگاه انفرادی حداکثر ۲۰، و برای نمایشگاه گروهی حداکثر ۸۰ اثر است.

جاودانه با اشاره به اینکه  فقط آثاری در سایت حوزه هنری خوزستان به نمایش گذاشته می‌شوند که تاییدیه لازم را از شورای برنامه و دبیر اجرایی دریافت کنند، گفت: این برنامه فقط جهت نمایش آثار در زمینه‌های: عکاسی، پوستر، لوگو، نقاشی،  خط، خوشنویسی، تایپوگرافی، طراحی روی سنگ و سرامیک، کاریکاتور و تصویرسازی است.

وی بیان کرد: آثار باید بدون هرگونه قاب، پاسپارتو، امضا و یا مشخصه‌ای باشند وبرای حفظ حقوق صاحب آثار، نام و نام‌خانوادگی آنان زیر آثار درج می‌شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه ملی مجازی هنرهای تجسمی با بیان اینکه مهلت برگزاری نمایشگاه از ۱۷ شهریورماه الی ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۹ است، افزود:علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۳۹۳۳۰۱۹۹۸تماس بگیرند.

جاودانه از تمام علاقه‌مندان و شهروندان دعوت کرد تا با هدف حمایت و ترویج فرهنگ، هنر و هنرمندان از این نمایشگاه‌های مجازی بازدید کنند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi