- مازندران - چهار اثر برتر تیرنگ شانزدهم در قالب کتاب منتشر می‌شود

چهار اثر برتر تیرنگ شانزدهم در قالب کتاب منتشر می‌شود

تاریخ 29 تیر 1399 ساعت 14:42:42
منبع: واژه روز
کد خبر: 000860
داوران و مسئولان برگزاری شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ جهت بررسی و اعلام نتیجه نهایی این رویداد گرد هم آمدند.
چهار اثر برتر تیرنگ شانزدهم در قالب کتاب منتشر می‌شود

به گزارش واژه روز، «ایوب آقاجانی» «سینا دلشادی» دو تن از داوران شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ با حضور «کورش زارعی» مدیر مرکز هنرهای نمایشی، «مهدی معصومی گرجی» رییس حوزه هنری مازندران و «یاسر محمودی برنتی» دبیر جشنواره تیرنگ در حوزه هنری مرکز (تهران) گرد هم آمدند.

گفتنی است «حسن دولت‌آبادی» از دیگر داوران این رویداد فرهنگی هنری بود که موفق به حضور در این نشست نشده و آرا خود را  از طریق فضای مجازی برای مسئولان برگزاری جشنواره ارسال کرد.

«یاسر محمودی برنتی» دبیر جشنواره تیرنگ شانزدهم، با بیان این نکته که از مجموع آثار رسیده، چهار اثر برگزیده، علاوه بر اهدای جایزه نقدی به صاحبان اثر، در قالب کتاب نمایشنامه نیز چاپ خواهند شد، افزود: بر این اساس آیین اختتامیه جشنواره امسال همزمان با هفته دفاع مقدس با رونمایی کتاب آثار منتخب جشنواره برگزار خواهد شد.

همچنین در این دور همی،  علاوه بر بحث در مورد داوری آثار راه‌یافته به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره تئاتر تیرنگ، درباره چاپ مستقل چند نمایشنامه در حوزه هنری مازندران گفتگو شد.

جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ توسط واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران در بخش‌های اجراهای خیابانی، اجراهای پژوهشی و نمایشنامه برگزار می‌شود که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و پروتکل‌های مربوط به آن فقط بخش نمایشنامه این رویداد فرهنگی هنری صورت می‌پذیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi