- مازندران - دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد

دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد

تاریخ 11 تیر 1399 ساعت 13:36:48
منبع: روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کد خبر: 000792
 معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای شورای سیاستگذاری سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را منصوب کرد.
دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد

به گزارش واژه روز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، سیدمجتبی حسینی در احکامی جداگانه هوشنگ توکلی، ایرج راد، مریم معترف، حسین مسافرآستانه، قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی) و برزین ضرغامی (مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران) را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی کرد.

در حکم اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر آمده است: سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با توجه به پیشینه این رویداد و ضرورت‌های امروز تئاتر کشور مستلزم بهره‌مندی از خرد جمعی و دیدگاه‌های هنرمندان مجرب است.

به استناد آیین‌نامه برگزاری جشنواره تئاتر فجر مفتخریم از حضور و تجربه ارزشمند شما به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر  بهره‌مند باشیم.

امید که با برنامه‌ریزی مناسب و مدون، همراهی و تلاش خلاقانه هنرمندان شریف تئاتر شاهد جشنواره‌ای شایسته و اثرگذار باشیم.

 

همچنین بنا به پیشنهاد مدیرکل هنرهای نمایشی و تایید شورای سیاستگذاری جشنواره و با حکم سیدمجتبی حسینی، حسین مسافرآستانه دبیر سی و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد.

در متن حکم او آمده است:

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان بزرگترین رویداد تئاتر کشور واجد شأن و جایگاه ویژه‌ای است که بی‌گمان صیانت از این جایگاه و ارتقاء آن بر متولیان و دست‌اندرکاران این اتفاق بزرگ هنری لازم و ضروری است. به استناد آیین‌نامه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، به پیشنهاد مدیرکل محترم هنرهای نمایشی و  تأیید شورای سیاست‌گذاری جشنواره به موجب این حکم به عنوان دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید.

شرایط ویژه سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا مستلزم تدابیر متناسب با شرایط، با هدف صیانت از سلامت هنرمندان، مخاطبان و همکاران است که ان‌شاءالله با تدابیر جنابعالی و همراهی مجموعه همکاران انجام خواهد شد.

امید که در سایه الطاف پروردگار، با مشارکت و همراهی هنرمندان و صاحبنظران تئاتر کشور در برگزاری هرچه شایسته‌تر این جشنواره موفق و پیروز  باشید.

نخستین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره، صبح چهارشنبه ۱۱ تیرماه با حضور اعضای شورا و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و احکام اعضای شورا و دبیر جشنواره اعطا شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi