- مازندران - داوران جشنواره تئاتر تیرنگ معرفی شدند

داوران جشنواره تئاتر تیرنگ معرفی شدند

تاریخ 05 تیر 1399 ساعت 15:50:51
منبع: واژه روز
کد خبر: 000762
با  معرفی داوران شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ رقابت نمایشنامه ها آغاز شد.
داوران جشنواره تئاتر تیرنگ معرفی شدند

به گزارش واژه روز، دبیرخانه جشنواره تئاتر بومی تیرنگ در این مرکز، اسامی داوران این رویداد سراسری را اعلام کرد.

«یاسر محمودی برنتی» مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران و دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ در این باره گفت: «حسن دولت آبادی» «سینا دلشادی» و «ایوب آقاخانی» سه داور این دوره خواهند بود.

وی افزود: از آنجا که شیوع کرونا و شرایط ایجاد شده وضعیت مبهمی را در جامعه ایجاد کرده چندی پیش بخش اجراهای پژوهشی این جشنواره حذف شده و همزمان با برگزاری اختتامیه در مرداد ماه سال جاری هدایایی برای شرکت کنندگان این بخش ارسال خواهد شد.

محمودی برنتی همچنین با اشاره به اینکه شانزدهمین جشنواره تئاتر بومی تیرنگ به دلیل شرایط موجود فقط در بخش نمایشنامه برگزار میشود گفت: آثار رسیده به دبیرخانه برای سه داور یاد شده ارسال شده و تا پایان تیر ماه نتیجه نهایی نیز اعلام خواهد شد.

 شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ توسط واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران و با محوریت موضوعی بررسی نقش مراسم آیینی مذهبی در زندگی، پرداختی به نقش انقلاب اسلامی در احیا و هویت بخشی آیین ها، روایتی نمایشی از شخصیت های برجسته مبارز علیه استعمار و استبداد، نقش و کارکرد آیین، بازی و سرگرمی و نمایش در تعمیق معرفت دینی و اشاعه سبک زندگی ایرانی اسلامی و همچنین افزایش روحیه امید و نشاط در جامعه برگزار می شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها