- مازندران - جشنواره سی و‌پنجم در « اودنگ » به اتمام رسید

جشنواره سی و‌پنجم در « اودنگ » به اتمام رسید

تاریخ 23 آبان 1402 ساعت 13:51:15
کد خبر: 002579
سی و‌پنجمین جشنواره تئاتر استان مازندران با سه اجرا از شهرهای نوشهر ، ایزدشهر و بهشهر به اتمام رسید
جشنواره سی و‌پنجم در « اودنگ » به اتمام رسید

به گزارش واژه روز به نقل از خبرنگار ایران تئاتر در مازندران ، روز پایانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان مازندران با نمایش « قفس جایی برای رام کردنت » به کارگردانی مسعود تیر و با بازی فریبا عباسی در سالن بلک باکس مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی ساری آغاز شد.

در نوبت عصر واپسین روز از سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان مازندران و در حالی که قرار بود نمایش خیابانی « مغزهای کادو پیچ شده » راس ساعت ۱۶ در محوطه مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی به اجرا رود ، این نمایش با یک ساعت تاخیر به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصرالله زاده از نور به اجرا درآمد. سید محمد موسوی ، رها شکوهی و زهرا یوسفی در این نمایش خیابانی به ایفای نقش پرداختند.

و اما سرانجام جشنواره سی و پنجم با « اودنگ » به پایان رسید. این نمایش به نویسندگی مهیار هزار جریبی و به کارگردانی سارا یزدانی ، در سالن بلک باکس مجتمع سلمان هراتی ساری بر روی صحنه رفت. سارا یزدانی ، مهیار هزار جریبی ، مهدی وفازاده، متین نصریان ، علیرضا محمد پور، بهداد رمدانی، امیر محمد صدیق و ثمین کلاگر در این نمایش به ایفای نقش پرداختند. گفتنی است سه شنبه ۲۳ آبان سالجاری در مراسم اختتامیه ، این جشنواره برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها