- مازندران - جشنواره استعداد یابی فرهنگی هنری در استان مازندران برگزار خواهد شد

جشنواره استعداد یابی فرهنگی هنری در استان مازندران برگزار خواهد شد

تاریخ 13 شهریور 1401 ساعت 16:00:18
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002099
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، حسین جوادی از برگزاری جشنواره بزرگ استعداد یابی ویژه مازندرانی ها در 22 شهرستان مازندران خبر داد.
جشنواره استعداد یابی فرهنگی هنری در استان مازندران برگزار خواهد شد

معنوی/ به گزارش واژه‌روز، حسین جوادی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، در نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی و هنری استان مازندران که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استانداری برگزاری شد بیان کرد: استان مازندران در حوزه‌های مختلف نیروهای توانمند و مستعدی دارد.

حسین جوادی ادامه داد: مازندران مرکز تربیت نیروهای متدین و متعهد به جریان انقلاب است، ۱۳ شهید مدافع حرم حادثه خانطومان سوریه ازجمله نیروهای جهادی و انقلابی این خطه از شمال کشور بوده‌اند.

او چنین اظهار کرد: تقویم ساختاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای رصد و شناسایی استعدادهای برتر و نخبه استان در حوزه فرهنگ و هنراقدام کرده است و در بحث آداب‌ورسوم نیز برنامه‌های فاخر همانند تیرماه سیزده شو، سال تبری، روز مازندران و ... در استان برگزار می‌شود که مورد اقبال عمومی قرارگرفته است.

وی در آخر با بیان اینکه  ۲۲ جشنواره در ۲۲ شهرستان در آینده نزدیک برگزار خواهد شد،گفت : شورای جامعه فرهنگ و هنر در هر شهرستان تشکیل‌شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها