- مازندران - گردآوری سند تحول و نقشه راه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای با کمک اهالی فرهنگ و هنر استان

گردآوری سند تحول و نقشه راه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای با کمک اهالی فرهنگ و هنر استان

تاریخ 04 تیر 1401 ساعت 11:59:56
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001951
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران  در سفر یک روزه به شهرستان چالوس ضمن دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه ، از مراکز فرهنگی و هنری این شهرستان بازدید کرد.
گردآوری سند تحول و نقشه راه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای با کمک اهالی فرهنگ و هنر استان

واژه‌روز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی در نشستی که با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان چالوس داشت گفت: تدوین سند تحول و نقشه راه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای استان، تنها با کمک، بهره‌گیری و مشورت با فرهیختگان، اهل و فعالان فرهنگ و هنر استان محقق می‌شود.

او ادامه داد: ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا این مسیر را با توجه به فرهنگ و هنر، آداب و رسوم  متنوع  بومی و اتکا به  هنر استان گسترده و هموار مکنیم.

وی با اشاره به اینکه، استان مازندران استانی است که رنگین‌کمانی از فرهنگ و هنر و حوزه تمدنی را در خود جای داده است، تاکید کرد: ما باید از ظرفیت جوانان و تربیت آنان در مسیر رو به جلو که آن را تسریع می‌کند استفاده کنیم، وظیفه ما استعداد یابی و نخبه پروری فرهنگی استان است  تا به سرعت به مسیر والاو پررونق  فرهنگ و هنر در مازندران دست یابیم.

حسین جوادی تصریح کرد : شناسایی و ایجاد ظرفیت‌های جدید و شبکه‌سازی‌های جریان فرهنگی موجود، مسیر درستی برای راهبرد مردمی‌سازی فرهنگ خواهد بود که این موارد از جمله اولویت‌های کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، در دوره جدید کاری است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi