- مازندران - حمایت از نمایش‌های خیابانی

حمایت از نمایش‌های خیابانی

تاریخ 13 دی 1399 ساعت 15:32:53
منبع: تئاتر مازندران
کد خبر: 001528
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران پس از جذب اعتبار لازم از محل تفاهم نامه‌های استانی از گروه‌هایی که در سال ۱۳۹۹ در بخش صحنه‌ایی یا بخش خیابانی تولید داشته‌اند حمایت می‌شود.
حمایت از نمایش‌های خیابانی

به گزارش واژه روز به نقل از مازند تئاتر، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان گفت: پس از جذب اعتبار لازم از محل تفاهم نامه‌های استانی از  گروه هایی که در سال 1399 در بخش صحنه‌ایی یا بخش خیابانی تولید داشته اند حمایت میشود.

«یاسر محمودی برنتی» افزود: این اعتبار فقط در خصوص تولیدات سال ۹۹ می‌باشد که از سوی انجمن هنرهای نمایشی کشور ابلاغ شده است. لذا گرو‌های دارای مجوز ( استقرار)  که در این بازه زمانی نمایش‌های تولید شده را به دو شکل زنده در سالن‌های نمایش و بوستان‌های استان و یا بصورت پخش آنلاین در سایت‌های معتبر داشته‌اند، می‌توانند با ارائه مستندات لازم به انجمن هنرهای نمایش استان از کمک هزینه تولید آثار نمایشی برخوردار شوند.

محمودی در پایان گفت: خسارت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و گروه‌های که در در سال ۹۸ و ۹۹ در حال تولید بوده‌اند می‌توانستند با ثبت نام در سامانه‌های تحفه و اطلاعیه شماره ۷ مرکز هنرهای نمایشی بصورت مستقیم از مرکز حمایت شوند که این  تلاش مرکز هنرهای نمایشی در پیگیری مطالبات گروههای نمایشی قابل تقدیر است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi