- مازندران - بولتن سی و دومین جشنواره تئاتر مازندران منتشر شد

بولتن سی و دومین جشنواره تئاتر مازندران منتشر شد

تاریخ 26 آذر 1399 ساعت 10:17:23
منبع: ایران تئاتر
کد خبر: 001486
مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی مازندران خبر داد بولتن سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد.
بولتن سی و دومین جشنواره تئاتر مازندران منتشر شد

به گزارش واژه روز به نقل از  ایران تئاتر، «امیرحسین مهدوی» مدیر رسانه ای سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران گفت: این بولتن خبری در 56 صفحه شامل مطالب متنوعی از رویدادها و اجراهای منتخب حضور در جشنواره، پیام مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران، هیات انتخاب، هیات داوران مرحله نهایی، نمایش های منتخب شرکت کننده در جشنواره، نقد منتقدین و رخداد های جشنواره است .

مهدوی افزود: این بولتن خبری توسط دبیرخانه جشنواره به مدیریت «یاسر محمودی برنتی» دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران تهیه و منتشر شده که حاوی اطلاعات کامل و جامع جشنواره سی و دوم است.

مدیر رسانه ای سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران گفت: افزون بر انتشار این بولتن خبری، اخبار و رویداد های مهم جشنواره از طریق فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و پرتال انجمن هنرهای نمایشی به آدرس https://mazandaran.theater.ir در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران 3 و 4 آذر 1399 به دبیری یاسر محمودی برنتی با چهار نمایش از شهر های بابل، قائمشهر، ساری و بهشهر برگزار شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi