- مازندران - جشنواره تئاتر خیابانی بسیج مازندران آغاز شد

جشنواره تئاتر خیابانی بسیج مازندران آغاز شد

تاریخ 08 آذر 1400 ساعت 12:04:29
منبع: مهر
کد خبر: 001469
جشنواره تئاتر خیابانی بسیج با حضور ۱۱ گروه نمایشی از مناطق مختلف مازندران در سرخ رود محمودآباد آغاز شد.

به گزارش ‌واژه‌روز به نقل از مهر، جشنواره تئاتر خیابانی با حضور گروه‌های مختلف نمایشی صبح یکشنبه در پارک پردیس سرخ رود آغاز شد و در اولین روز جشنواره شش گروه به اجرای نمایش می‌پردازند.

در روز دوم نیز گروه‌ها در پارک آلاله سرخ رود به اجرای نمایش می‌پردازند و در روز سه شنبه نیز در سه شنبه بازار سرخ رود هنرمندان به اجرای نمایش خواهند پرداخت.

حمیدرضا هراسانی مسئول بسیج هنرمندان مازندران با بیان اینکه ۱۱ اثر از بین ۲۹ اثر ارسال شده به دبیرخانه به جشنواره راه یافتند، گفت: این جشنواره با موضوعت فرهنگ ایثار و شهادت، آسیب‌های اجتماعی، کرونا، حفظ منابع طبیعی و غیره آغاز شده است.

من هزار و یک شب زنده‌ام به کارگردانی محبوبه علیزاده از نور، سوختن در آب، غرق شدن در آتش به کارگردانی محمد جواد صالحی از نور، طرح داستایوفسکی در عالم خلسه به کارگردانی مهدی نصرالله زاده از ایزدشهر، معبر به کارگردانی عباس میار از قائمشهر، شبی در انتظار انار به کارگردانی نیلوفر واحدیان از ساری، تقصیر به کارگردانی سید علی شیدایی فر از ساری، عروس به کارگردانی علی ربیحانپور از سرای و مرثیه‌ای برای کرونا به کارگردانی سیدمحسن شیدایی فر از ساری از جمله نمایش‌های راه یافته به جشنواره هستند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi