- مازندران - هیات داوران اولین دوره جشنواره فخرایی معرفی شدند

هیات داوران اولین دوره جشنواره فخرایی معرفی شدند

تاریخ 06 آذر 1400 ساعت 09:53:22
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001464
مهسا دادبود دبیر اولین جشنواره نمایش نامه نویسی فخرایی ضمن اعلام زمان برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره، اعضاء هیات داوران این دوره جشنواره را معرفی کرد.
هیات داوران اولین دوره جشنواره فخرایی معرفی شدند

به گزارش واژه‌روز به نقل از تئاتر مازندران، دبیر اولین جشنواره نمایش نامه نویسی فخرایی از معرفی هیات داوران این دوره جشنواره خبر داد.

مهسا دادبود دبیر اولین دوره جشنواره فخرایی گفت: مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره فخرایی به پایان رسیده و تعداد 30 اثر نمایش نامه در ژانر های مختلف به دبیر خانه ارسال شده که پس از جمع بندی و طبقه بندی نمایش نامه ها و انتخاب هیات داوران جشنواره کار خود را اغاز کردند.

مهسا دادبود دبیر اولین جشنواره نمایش نامه نویسی فخرایی از گفت: در این جشنواره عطاالله کوپال، سهیلا نجم و نادر برهانی مرند بعنوان اعضاء هیات داوران آثار را بررسی می کنند.

عطاالله کوپال؛ سال 1366 از دانشگاه هنر در رشته ادبیات نمایشی و سپس در مقطع کارشناسی ارشد از دانشکده هنرهای زیبا در رشته پژوهش هنر با عنوان دانش‌آموخته ممتاز فارغ‌التحصیل شد. از دانشگاه هنر در رشته ادبیات نمایشی موفق به اخذ کارشناسی ارشد شد. وی در سال 1383، فارغ‌التحصیل اولین دوره دکترای پژوهش هنر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می‌باشد.

سهیلا نجم؛ متولد سال 1331، استاد دانشگاه، پژوهشگر و مترجم است. وی دارای مدرک دکترای مطالعات تئاتر و هنرهای نمایشی از دانشگاه سوربن پاریس است. او هم‌اکنون در دانشکد‌ه‌های مختلف تدریس می‌کند و به گونه­‌ای نیز وقتش صرف نوشتن و پژوهش‌های بنیادینی می‌شود که در تداوم پژوهش‌­های پیشنین­‌اش درباره تئاتر شرق انجام می‌شود.

نادر برهانی مرند؛ کارشناسی نمایش با گرایش ادبیات نمایشی و کارشناسی ارشد نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی را از دانشکده سینما و تئاتر دانشکده هنر دریافت کرده است.

اختتامیه این دوره از جشنواره روز 12 آذرماه جاری برگزار می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi