- مازندران - برگزیدگان سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر استان مازندران معرفی شدند

برگزیدگان سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر استان مازندران معرفی شدند

تاریخ 30 آبان 1400 ساعت 10:04:56
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001446
در آیین اختتامیه سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر مازندران با معرفی نفرات برگزیده در مرکز استان شهرستان ساری به کار خود پایان داد.
برگزیدگان سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر استان مازندران معرفی شدند

واژه‌روز، مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران با تقدیر از آثار و نفرات برتر با برگزاری آیین اختتامیه  در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به پایان رسید

این مراسم  با حضور عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، منصور علی زارعی و علی بابایی کارنامی نمایندگان مردم ساری ، ،مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از پیشکسوتان و اهالی تئاتر استان برگزار شد عباس زارع در سخنانی ضمن تبریک هفته کتاب و همچنین هفته بسیج گفت : بعد از ۲ سال تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری به دلیل کرونا خوشحالیم که با حضور گرم تماشاچیان تئاتر مازندران جانی دوباره یافت .

وی با اشاره به استقبال کم نظیر مردم از نمایش ها وعلاقه مندی وصف ناشدنی آنان گفت: ما باید قدردان این مردم هنردوست باشیم و همه تلاش خود را صرف خدمت به جامعه فرهنگی و هنری و مردم قدرشناس بنماییم .

زارع اظهار داشت: مشکلات زیادی در جامعه از جمله آسیب های اجتماعی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی وجود دارد که از اهالی تاتر استان خواهشمندیم که با اقبال مردمی که دراند از فرصت استفاده کرده و این آسیب ها و راه های برون رفت از آن را در تولیدات خود ببینید.

در پایان با حضور مسئولین از نفرات و گروه های برتر تقدیر به عمل آمد.

 برگزیدگان سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران :

آراءهیأت داوران 

هیأت داوران سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران ( ساری – 1400) آراء خود را به شرح ذیل اعلام می دارد .

پوستر و بروشور :

هیأت داوران از میان کاندیدهای این بخش آقایان : پویا محمد زاده و صالح تسبیحی

جایزه خود را شامل  تندیس جشنواره  ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم می کند به  :

  آقای صالح تسبیحی برای طراحی بروشور نمایش حقایقی درباره یک ماهی مرده از ساری . 

موسیقی:

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

آقای سامان تندیس برای نمایش خاطره مجلس سوخته یک زن

آقای علی هزار جریبی برای نمایش سرخ او

آقای فرزاد شهری برای نمایش عشق خیابانی

جایزه خود را  شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی می کند:

  به آقای علی هزار جریبی برای موسیقی نمایش سرخ او از بهشهر

طراحی لباس  :

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

خانم سارا یزدانی طراح لباس نمایش سرخ او

خانم لیلی رضائی طراح لباس نمایش چشم ها

آقای مجید شعاعی طراح لباس نمایش ترس و لرز 

جایزه خود را  شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی نقدیم می کند:

  به خانم لیلی رضایی برای طراحی لباس  نمایش چشم ها   از شهرستان عباس آباد 

طراحی صحنه :

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

آقای مرتضی کاظمی نیا برای نمایش حقایقی برای یک ماهی مرده 

آقای مهیار هزار جریبی برای نمایش سرخ او

نوژان مقدس برای نمایش آنتیگونه

آقای مجید شعاعی  برای نمایش ترس و لرز

 با اهداء لوح ویژه و جایزه نقدی از طراح صحنه نمایش سرخ او  آ قای مهیار هزار جریبی تقدیر به عمل می آورد .

واما برگزیده این بخش

تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش اهداء می شود به :

طراح نمایش  ترس و لرز ، آقای مجید شعاعی  از شهرستان آمل

بازیگری زن :

تقدیر

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

خانم ها :

فریبا عباسی

سمیرا سلیمانی

سارا یزدانی

مهرانه فلاح پور

افسون نامداری

غزل ستایش

زهرا عمرانی 

لیلا رضایی

ملیکا دادرسی

صنم بزم آرا

با اهداء لوح ویژه و جایزه نقدی از خانمها :

سمیرا سلیمانی بازیگر نمایش سرخ او از بهشهر

افسون نامداری بازیگر نمایش اژدهاک از بابل   

غزل ستایش بازیگر نمایش آنتیگونه از بابل 

  تقدیر به عمل می آورد .

بازیگری سوم زن :

هیأت داوران جایزه سوم بازیگری زن  را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

   بازیگر نمایش  آنتیگونه ، خانم زهرا عمرانی   از شهرستان بابل   

بازیگری دوم زن :

هیأت داوران جایزه دوم بازیگری زن  را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

بازیگر نمایش ترس ولرز ، خانم صنم بزم آرا   از شهرستان آمل

بازیگری اول زن :

هیأت داوران جایزه اول بازیگری زن  را شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

بازیگر نمایش  سرخ او ،  خانم سارا یزدانی    از شهرستان بهشهر 

بازیگری مرد :

تقدیر  :

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

آقایان :

شعبان صادقی

میلاد محمد نژاد

رسول عبدی

علی اکبر چاردهی

مهیار هزار جریبی

فرزاد شیر زاد

علی حسین زاده

مهدی صفر زاده

ایمان تیموری

میثم وهابی

با اهداء لوح ویژه و جایزه نقدی از آقایان :

شعبان صادقی  بازیگر نمایش خاطرات مجلس سوخته یک زن  از چالوس

علی اکبر چاردهی   بازیگر نمایش سِرخ او از بهشهر

مهدی صفر زاده  بازیگر نمایش آنتیگونه  از بابل

تقدیر به عمل می آورد .

بازیگری سوم مرد :

هیأت داوران جایزه سوم بازیگری مرد  را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

 بازیگر نمایش  چشم ها ،  آقای میثم وهابی  از شهرستان عباس آباد    

بازیگری دوم مرد :

هیأت داوران جایزه دوم  بازیگری مرد  را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

 بازیگر نمایش  سرخ او ، آقای رسول عبدی   از شهرستان بهشهر     

بازیگری اول  مرد :

هیأت داوران جایزه اول  بازیگری مرد  را شامل تندیس جشنواره  ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

 بازیگر نمایش  حقایقی درباره یک ماهی مرده  ،   آقای میلاد محمد نژاد---     

نویسندگی :

تقدیر :

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

آقای مهیار هزار جریبی

خانم افسانه منادی

آقای مهدی آشوغ

آقای مسعود هاشمی نژاد

خانم مریم زرینی

با اهداء لوح ویژه و جایزه نقدی از آقای مسعود هاشمی نژاد نویسنده نمایشنامه چشم ها  تقدیر به عمل می آورد .

رتبه سوم  :

هیأت داوران جایزه سوم این بخش را  شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

خانم افسانه منادی به خاطر برگردان نمایشنامه آنتیگونه اثر سوفکل به زبان مازندرانی و تلاش و بها دادن به گستره ی فرهنگی زبانهای محلی ایران .

رتبه دوم  :

هیأت داوران جایزه دوم این بخش را  شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

خانم مریم زرینی  نویسنده نمایش ترس و لرز  از شهرستان آمل

رتبه اول :

هیأت داوران جایزه اول  این بخش را شامل تندیس جشنواره  ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

آقای مهیار هزار جریبی   نویسنده نمایش سرخ او از شهرستان بهشهر  

کارگردانی :

هیأت داوران از میان کاندیداهای این بخش :

آقایان :  سید علی حسینی  -  مهیار هزار جریبی  -  عباس ابوالحسنی  -  عباس روجایی  -  مجید شعاعی

و  خانم افسانه منادی 

با اهداء لوح ویژه و جایزه نقدی از خانم افسانه منادی  برای کارگردانی نمایش آنتیگونه   تقدیر به عمل می آورد .

رتبه سوم کارگردانی  :

هیأت داوران جایزه سوم کارگردانی  را  شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

آقای عباس ابوالحسنی  کارگردان نمایش  اژدهاک از شهرستان بابل

رتبه دوم  کارگردانی :

هیأت داوران جایزه دوم کارگردانی  را  شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

آقای مجید شعاعی   کارگردان  نمایش ترس و لرز  از شهرستان آمل 

رتبه اول  کارگردانی :

هیأت داوران جایزه اول  کارگردانی  را  شامل تندیس جشنواره  ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم میکند به :

آقای مهیار هزار جریبی   کارگردان  نمایش سرخ او از شهرستان بهشهر  

نمایش های برگزیده :

هیأت داوران از میان آثار ارائه شده در سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران ، نمایشهای زیر را بدون اولویت معرفی می نماید .

نمایش ترس و لرز به کارگردانی مجید شعاعی  از شهرستان آمل

نمایش سِرخِ او  به کارگردانی مهیار هزار جریبی از شهرستان بهشهر

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi