- مازندران - هیئت داوران سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شد

هیئت داوران سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شد

تاریخ 15 آبان 1400 ساعت 09:37:54
منبع: تئاتر مازندران
کد خبر: 001410
فراز فلاح نژاد ، ضیاء فضل الله پور و علیرضا سعیدی کیاسری به عنوان هیات انتخاب سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران منصوب شدند .
هیئت داوران سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از تئاتر مازندران، طی حکمی از سوی افشین رشیدی دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران فراز فلاح نژاد ، ضیاء فضل الله پور و علیرضا سعیدی کیاسری به عنوان هیات انتخاب این دوره از جشنواره منصوب شدند . همچنین رضا عمرانی نسب کارشناس نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان داور ناظر این مجموعه را حمایت و پشتیانی می‌کنند.

افشین رشیدی در این خصوص گفت:مازندران از نظر دارا بودن تحصیلکردگان و فعالان مطرح تئاتر از استان‌های ایده‌آل و غنی است و انتخاب سه عزیز از میان این همه افراد موجه کار دشوار و سختی بود اما در نهایت توانستیم طی مشورت و هماهنگی لازم با مجموعه معاونت هنری به این جمع بندی برسیم و تردید ندارم نتیجه بدست آمده رضایت بخش خواهد بود.

وی افزود:هر سه نفر هیات انتخاب دارای سوابق تحصیلات و عملکرد قابل توجهی در مسیر توسعه تئاتر هستند‌ و طی جلساتی که با عزیزان خواهم‌داشت درخواست‌های خود را برای در نظر گرفتن تمام الزامات یک داوری عادلانه و تخصصی و بدون شائبه مطرح خواهم کرد و این تعهد را به تمام عزیزان متقاضی حضور در جشنواره می‌دهم که در این دوره درصد خطاهای سهوی یا خدای ناکرده عمدی در انتخاب آثار منتفی است و این دبیرخانه مصمم است اعتماد گروههای متقاضی به مجموعه خود را از آغاز تا پایان جشنواره حفظ کند تا ضمن حفظ شان و منزلت هنری از تلاش عزیزان در جهت اجرای یک نمایش ایده‌آل حفاظت و حراست شود.

سی و‌ سومین‌ جشنواره تئاتر استان از ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه در ساری برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi