- مازندران - اختتامیه جشنواره نقالی سیمرغ مازندران برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نکا در گفت‌و گو با واژه روز:

اختتامیه جشنواره نقالی سیمرغ مازندران برگزار می‌شود

تاریخ 10 آبان 1399 ساعت 13:29:28
منبع: واژه روز
کد خبر: 001289
برگزیدگان جشنواره نقالی سیمرغ مازندران در روز پنج شنبه 15آبان‌ماه به مناسبت گرامی‌داشت هفته مازندران معرفی می‌شوند.
اختتامیه جشنواره نقالی سیمرغ مازندران برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نکا در گفت‌و گو با واژه روز با بیان اینکه داوری مرحله پایانی جشنواره نقالی سیمرغ استان انجام شد، گفت: مراسم اختتامیه در ساعت 10صبح روز پنج شنبه 15آبان‌ماه به مناسبت گرامی‌داشت هفته مازندران با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد ،مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان مازندران و سایر مسئولان شهرستانی برگزار می‌شود.

مهدی روحی با اشاره به اینکه 80اثر در دو رده سنی کودک و نوجوان در حوزه های نقالی و قصه گویی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، افزود: از این تعداد، 58اثر در رده نوجوان و 28اثر در رده کودک بودند که در نهایت 27 اثر با حضور داوران؛ پرویزباباییان،علی مرداد خرمی، محمدعلی میرزایی و علیرضا قنبری به مرحله دوم داوری راه یافتند که مورد بررسی قرار گرفتند.

دبیرجشنواره نقالی سیمرغ در استان با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره هدایت کودکان و نوجوانان به سمت ادبیات و آموزش نقالی بود، اضافه کرد: در همین راستا داوران  قصد نداشتند حالت رقابتی صرف به وجود بیاید و با نگاه به ظرفیت و توانمندی آنان و نیازی که به آموزش داشتند، داوری کردند.

وی افزود: در بخش نوجوان 6نفر رتبه ممتاز و 3نوجوان بدون اولویت بندی قابل تقدیر شدند و در بخش  کودک هم 3نفر ممتاز و 3نفر قابل تقدیر معرفی وبه سایر شرکت کنندگان هم گواهی شرکت در جشنواره داده شد.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi