- مازندران - فراخوان چاپ کتاب نمایش‌نامه نویسندگان مازندرانی منتشر شد

فراخوان چاپ کتاب نمایش‌نامه نویسندگان مازندرانی منتشر شد

تاریخ 26 خرداد 1400 ساعت 14:22:23
منبع: تئاتر مازندران
کد خبر: 001144
یاسر محمودی برنتی عنوان اعلام کرد: فراخوان چاپ نمایش نامه نویسندگان مازندرانی در دستور کار انجمن قرار گرفته‌است.
فراخوان چاپ کتاب نمایش‌نامه نویسندگان مازندرانی منتشر شد

به گزارش واژه روز به نقل از مازند تئاتر، «یاسر محمودی برنتی» رییس انجمن هنرهای نمایشی مازندران عنوان کرد طی دیدار مدیرکل هنرهای نمایشی با گروه‌های استقرار مازندران در نشست هم افزایی که در مجتمع فرهنگی و هنری دیدی شهرستان نور برگزار شد، قادر آشنا در خصوص اهمیت خلق نمایشنامه و نمایشنامه نویسان کشور سخن گفت و با اشاره به  سه مدل طرح حمایتی در عرصه نمایشنامه‌نویسی اعم از  قلم روشن ، نقد صوت و راه روشن،  تصریح کرد که نویسندگان صاحب قلم می‌توانند بدون هیچ محدودیتی آثار خود را ارائه کنند.

از اینرو انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران در یک اطلاعیه و فراخوان به نمایشنامه نویسانی که در استان مازندران سکونت دارند و علاقه‌مند به چاپ آثار  و نمایشنامه توسط مرکز هنرهای نمایشی کشور هستند اعلام کرد که می‌توانند فایل اثر به صورت ( word , pdf  به شماره تماس ۰۹۳۷۱۱۷۸۰۹۷ ( امیرحسین مهدوی مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران ) از طریق پیام رسان واتس آپ ارسال نمایند.

محمودی خاطر نشان کرد : در فایل ارسالی به روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران می بایست در انتهای فایل نمایشنامه مشخصات کامل نویسنده اعم از ( نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس محل سکونت ، شماره همراه و شماره ثابت ) ذکر شود در غیر این صورت نمایشنامه ارسالی فاقد اعتبار بوده و از بررسی و قرار گیری در طرح قلم روشن خود داری می‌شود .

یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران در پخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: مهلت ارسال آثار به دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران تا ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۰ است. تاریخ و زمان اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نبوده و بعد از پایان زمان اعلام شده آثار های ارسالی مورد قبول نخواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi