- مازندران - تقدیر از فردوس حاجیان در جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس

تقدیر از فردوس حاجیان در جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس

تاریخ 05 مهر 1399 ساعت 15:44:04
کد خبر: 001112
چهارمین جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس با تقدیر از رشادت‌های فردوس حاجیان جانباز هشت سال دفاع مقدس در فرهنگسرای نیاوران به کار خود پایان داد.
تقدیر از فردوس حاجیان در جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی جشنواره نمایش ‌نامه‌خوانی دانشگاهی تئاتر دفاع مقدس، پیام «فردوس حاجیان» از جانبازان دفاع مقدس  که به خاطر شرایط بیماری و اثار جراحت  شیمیایی از هشت سال دفاع مقدس نتوانست در مراسم حضور داشته باشد، نیز در این مراسم قرائت شد.

در بخشی از این پیام آمده بود :

از اینکه دست اندرکاران جشنواره در دل بحران ناشی از شیوع کروناویروس تمام سعی خود را کرده‌اند تا یاد کهنه سربازان وطن را گرامی بدارند به سهم خود به عنوان عضو کوچکی از این قافله سپاسگزارم . نمایش «آرش شهر سوخته بخش طبی» چهار روایت دردناک مصدومان بمباران شیمیایی و قربانیان سلاح کشتار جمعی است که اینجانب یکی از قربانیان همین سلاح اهرِمن نهاد هستم و به دلیل شدت بیماری اخیر و هشت ماه توقف در قرنطبنه علیرغم میل و رغبت نتوانستم خودم را به جشنواره برسانم، طی ساعتها تمرین و کارگردانی از طریق واتساپ و تلاش بی وقفه و بی امان جناب آقای مقداد کامیاب اسلامی چه در تمرینات مداوم در مقام بازیگر اصلی و چه در ساماندهی گروه منسجم به همراه بازیگران آهنگسازان ، نوازندگان و طراحان اثر را به این نقطه‌ای رساند که دیدید. اینجانب به سهم خودم از تمامی هنرمندان که در این اثر  مشارکت داشته‌اند، سپاسگزاری کرده و امیدوارم پس از عبور از بحران کرونا ویروس به اجرای عملی و صحنه ای اثر بیندیشیم.

چهارمین جشنوارۀ نمایشنامه خوانی دفاع مقدس، همزمان با فرارسیدن چهلمین سالروز آغاز هشت‌سال دفاع مقدس  در سه بخش نمایشنامه‌خوانی، داستان کوتاه، مطبوعات و رسانه از ۲۹شهریور ماه لغایت ۳مهرماه ۱۳۹۹ در سالن گوشه و خلیج فارس فرهنگ‌سرای نیاوران تهران با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برگزار شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi