- مازندران - ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

مدیر روابط عمومی معاونت هنری خبر داد

ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

تاریخ 14 تیر 1399 ساعت 12:50:17
منبع: موسیقی ما
کد خبر: 000796
مدیر روابط عمومی معاونت هنری از ثابت ماندن قیمت بلیت کنسرت‌ها تا پیش ازماه‌های محرم و صفر خبر داد. پس از پایان این دو ماه که ‌هم‌ارز است با آغاز شهریورماه، تهیه‌کنندگان در مورد قیمت‌های جدید تصمیم‌گیری خواهند کرد.
ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

به گزارش واژه روز به نقل از موسیقی ما، «مجید فروغی» - مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- می‌گوید: «در اردیبهشت ماه جلساتی با حضور مدیرکل دفتر موسیقی، مدیرعامل خانه موسیقی، مدیرعامل انجمن صنفی هنرمندان موسیقی، مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری و نمایندگان سالن‌های اجرای موسیقی با موضوع چگونگی بازگشایی سالن‌ها و اجرای موسیقی با توجه به تعطیلی چندماهه به دلیل شیوع کرونا برگزار شد. در این جلسات درباره لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری کنسرت موسیقی با ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌ها توافق شد. در این جلسات توافق شد که تا پایان مردا ماه قیمت بلیت کنسرت‌ها افزایش نداشته باشد و بعد از این دوران افزایشِ احتمالی قیمت بلیت بررسی شود.»

 

او البته تاکید می‌‌کند: «قیمت بلیت کنسرت‌ها توسط تهیه‌کنندگان تعیین می‌شود و دفتر موسیقی و ارشاد هیچ نقشی در این میان ندارند؛ بنابراین تهیه‌کنندگان باید با توجه به هزینه‌های برگزاری کنسرت، گروه‌های موسیقی، اجاره سالن، شرایط تبلیغات، اقبال مخاطبان به خواننده و ... در این زمینه تصمیم بگیرند.»

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها