- موسیقی - قصهٔ تکراری کنسلی کنسرت

اولین کنسرت سال لغو شد!

قصهٔ تکراری کنسلی کنسرت

تاریخ 10 تیر 1399 ساعت 12:20:36
منبع: موسیقی ما
کد خبر: 000780
پس از حاشیه‌های پیرامون قیمت بلیت‌های کنسرت‌ها در یک روز اخیر بلیت فروشی کنسرت «امید حاجیلی» متوقف شد.
قصهٔ تکراری کنسلی کنسرت

به گزارش واژه روز به نقل از موسیقی ما، بلیت فروشی کنسرت دوم مرداد «امید حاجیلی» که از روز گذشته آغاز شده بود و قیمت بلیت‌های این برنامه در فضای مجازی با واکنش کاربران و مخاطبان موسیقی همراه شده بود، اعاتی قبل متوقف شد.

انتقادات فعالان فضای مجازی نسبت به بازه قیمتی 70 تا 265 هزار تومانی برای بلیت‌های این کنسرت بود. در طول این مدت هم با وجود اینکه امید حاجیلی و سایر خواننده‌ها نقشی در تعیین قیمت بلیت‌ها ندارند، این خواننده مورد انتقادات شدیدی واقع شده بود. طی ساعات اخیر کامنت‌ها و پیام‌هایی با لحن‌های تند علیه حاجیلی در فضای مجازی منتشر شده اما این خواننده فعلاً رویه سکوت پیش گرفته است.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که موضوع قیمت بلیت‌ها و حاشیه‌های یک روز اخیر باعث شده تا برگزارکنندگان کنسرت امید حاجیلی فعلاً فروش بلیت را متوقف نمایند.  صفحه فروش بلیت‌های کنسرت امید حاجیلی در حال حاضر از قسمت کنسرت‌های پاپ به قسمت به زودی سایت ایران کنسرت منتقل شده است و داخل صفحه آن هم امکان خرید بلیت وجود ندارد.

 در حال حاضر کنسرت «فرزاد فرزین» هم در قسمت به زودی سایت «ایران کنسرت» قرار دارد و جدول قیمت‌‌هایش مشابه اجرای امید حاجیلی است. گفته شده قیمت 70 تا 265 هزار تومان توافق اغلب تهیه‌کننده‌ها بوده است ولی هنوز تکلیف ادامه فروش بلیت کنسرت‌های امید حاجیلی و سایر اجراها مشخص نیست.

برخی منابع نزدیک به دست‌اندرکاران کنسرت امید حاجیلی در ساعت 14 روز نهم تیر، طی صحبت‌های کوتاهی با خبرنگار سایت «موسیقی ما» این نکته را اعلام کردند که رایزنی‌های مجدد درباره جزئیات قیمت بلیت کنسرت‌های موسیقی تهران در جریان است و اطلاعات تکمیلی درباره ادامه روند فروش بلیت‌ها ظرف ساعات آینده اعلام می‌شود.

صفحه فروش بلیت کنسرت فرزاد فرزین در تاریخ 25 تیر که در قسمت به زودی سایت ایران کنسرت قرار داشت هم بعدازظهر دیروز - 9 تیر- حذف شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi