- مازندران - مازندران میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

مازندران میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

تاریخ 26 بهمن 1398 ساعت 13:35:59
منبع: واژه روز
کد خبر: 000390
به گزارش واژه روز، همزمان با برگزاری سی‌و‌پنجمین جشنواره ملی موسیقی فجر در تهران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه در ساری باهمکاری انجمن موسیقی این استان، برای نخستین بار با اجرای ۵ گروه میزبان این جشنواره خواهد بود.
مازندران میزبان جشنواره موسیقی فجر شد

«عباس زارع» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر به عنوان مهم‌ترین رویداد موسیقیایی کشور در حالی برگزار می‌شود که استان مازندران نیز در سال جاری برای نخستین بار میزبان این جشنواره شده است.

وی تصریح کرد: جشنواره موسیقی فجر نگاه ویژه‌ای به استان‌ها و شهرستان‌ها داشته و حضور پرفروغ هنرمندان شهرستانی در شهرهای خود و در قالب جشنواره نشان از استقبال هنرمندان بومی و مخاطبان استانی از این جشنواره دارد.

زارع درباره تقویم اجرایی این جشنواره و گروه‌های شرکت کننده در این جشنواره اظهار کرد: شهاب مظفری خواننده پاپ در روز دوشنبه ۲۸ بهمن در دو سانس ۱۸ و ۲۱، گروه سنتی تنبور دالاهو به سرپرستی هوشنگ امیریان در روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۸، گروه محلی مازرون به سرپرستی رضا دیوسالار سه شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۲۱، گروه محلی کایر به سرپرستی سید جمال محمدی چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۸ و گروه سنتی اقبال آذر به سرپرستی سبحان مهدی‌پور ساعت ۲۱ چهارشنبه در سالن هلال احمر ساری روی صحنه می‌روند.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت www.iranconcert.com بلیط مورد نیاز خود را خریداری کنند.

این مسئول فرهنگی و هنری استان همچنین تصریح کرد: جشنواره استانی موسیقی فجر با حمایت ویژه سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر و در راستای همراهی با مردم سیل‌زده از استان سیستان‌و‌بلوچستان آغاز شده و طی برگزاری آن، یاد و خاطره جانباختگان سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی نیز گرامی داشته می‌شود و نخستین دوره جایزه موسیقی و رسانه و جایزه ترانه سال از برنامه‌هایی خواهد بود که برای نخستین بار در آن برگزار خواهند شد.

مراسم اختتامیه سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها