- مازندران - همدردی سالار عقیلی با سیل زدگان سیستان در کنسرت ساری

همدردی سالار عقیلی با سیل زدگان سیستان در کنسرت ساری

تاریخ 05 بهمن 1398 ساعت 16:47:20
منبع: واژه روز
کد خبر: 000287
«سالار عقیلی» شب گذشته در کنسرت ساری برای نخستین بار قطعه ویژه سیل زدگان سیستان و بلوچستان را با هدف همدردی با هموطنان در این استان اجرا کرد.
همدردی سالار عقیلی با سیل زدگان سیستان در کنسرت ساری

به گزارش واژه روز، دیشب کنسرت موسیقی سنتی گروه «راز و نیاز» با خوانندگی «سالار عقیلی» و با حضور صدها تن از علاقه‌مندان به موسیقی در سالن ورزشی «سید رسول حسینی» ساری برگزار شد.

در این کنسرت علاوه بر «حریر شریعت‌زاده» همسر عقیلی که به عنوان نوازنده پیانو گروه را همراهی می‌کند و نوازندگان ثابت گروه «راز و نیاز»، چند هنرمند مازندرانی از جمله «پویا شجاعی» و «میرکا محمدی» نیز عقیلی را همراهی کردند.

خواننده مطرح کشور در بخشی از این کنسرت یاد جان‌باختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-کی‌یف به ویژه مازندرانی‌هایی که در این پرواز حضور داشتند و جان باختند گرامی داشت.

عقیلی در بخش‌هایی از این کنسرت با اشاره به مشکلات مردم سیستان و بلوچستان پس از سیل اخیر، قطعه موسیقایی جدیدی که ویژه مردم استان سیستان و بلوچستان تولید شد را برای نخستین بار به صورت زنده اجرا و به سیل‌زدگان این استان تقدیم کرد.

با وجود این که سالار عقیلی پیش از این نیز در این استان کنسرت موسیقی مازندرانی برگزار کرده بود، اجرای قطعاتی از موسیقی مازندران با استقبال حاضران در سالن مواجه شد و در قطعاتی مازندرانی که توسط عقیلی و گروه اجرا شد، حاضران در سالن با عقیلی همخوانی کردند.

یکی از نکاتی که دیشب در این کنسرت نیز مانند بسیاری از کنسرت‌های برگزار شده در سالن سید رسول حسینی به چشم آمد، کیفیت پایین صدا به دلیل غیر تخصصی بودن سالن بود که نارضایتی بسیاری از حاضران را به همراه داشت. ساری به عنوان مرکز استان از داشتن یک سالن مجهز و مناسب برای برپایی کنسرت‌های با کیفیت و بزرگ محروم است. این در حالی است که تالار مرکزی ساری که ساخت آن از 14 سال پیش آغاز شده، چندین سال است با پیشرفت فیزیکی حدود 90 درصد متوقف باقی مانده و امکان استفاده از آن همچنان وجود ندارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi