- مازندران - کنسرت موسیقی «رضا رستمیان» در ساری برگزار می‌شود

کنسرت موسیقی «رضا رستمیان» در ساری برگزار می‌شود

تاریخ 29 تیر 1401 ساعت 11:38:51
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001989
کنسرت موسیقی خواننده ایرانی «رضا رستمیان» توسط شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا در سالن سلمان هراتی فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری برگزار می‌شود.
کنسرت موسیقی «رضا رستمیان» در ساری برگزار می‌شود

معنوی/ واژه‌روز، رضا رستمیان متولد 3 آذر 1362 که در ساری به‌دنیا آمد.او نوازنده گیتار الکتریک است که این هنر را از سن 14 سالگی آغاز کرده است که در این مسیر بسیار موفق هم بوده‌است.

از آثار رستمیان می‌توان به آلبوم‌های «الست» و «جهنم دیگر جایی ندارد» اشاره کرد و همچنین در این راستا کنسرت های بزرگی از این آلبوم ها در شهرهای تهران، سنندج و ساری برگزار شد.

آخرین اثر رضا رستمیان آلبوم «آیینه دنیا» است، او در این آلبوم از ویژگی های موسیقی ایرانی و موضوعاتی امید بخش و پرانرژی اثری متفاوت خلق کرد تا به شنونده آن انرژی موثر را انتقال دهد.

اجرای زنده موسیقی رضا رستمیان، جمعه 31 تیر در دو سانس 18:30 و 21:30 در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران توسط شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا در شهرستان ساری  برگزار می‌شود.

فروش بلیت کنسرت به صورت اینترنتی از سایت ایران اجرا به نشانی www.iranejra.com  می‌باشد، هوادارن و هنردوستان گرامی میتوانند از طریق همین لینک بلیت تهیه کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi