- موسیقی - استقبال بی‌نظیر مردم برای حضور در کنسرت همایون شجریان

استقبال بی‌نظیر مردم برای حضور در کنسرت همایون شجریان

تاریخ 29 خرداد 1401 ساعت 15:28:42
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001943
داشتن شورو هیجان برای حضور در کنسرت همایون شجریان موجب شد خواننده اجرای خود را تمدید کند وبه  یک رویداد فرهنگی و هنری تبدیل شود.
استقبال بی‌نظیر مردم برای حضور در کنسرت همایون شجریان

واژه‌روز، کنسرتی که قرار بود همایون شجریان خواننده موسیقی ایران در سالن همایش وزارت کشور به رهبری آرش گوران و ارکستری سیاوش و اجرای همایون شجریان برگزار کند، مورد استقبال فراوانی از سوی هواداران قرار گرفت که قطعا بتواند به دیگر اجراهای فرهنگی و هنری کمک کند.

نکته‌ی مهم این اجرا این است که 43 صندلی رایگان ویژه دانشجویان در هر سانس در نظر گرفته شده‌است، در نتیجه با تمدید هر سانس خواننده قرار است میزبان 1290 دانشجو در 30 اجرا باشد. در واقع در این کنسرت همایون شجریان در حدود 510 میلیون هزینه جایگاه ویژه دانشجویان می‌شود. استقبال بینظیپر دانشجویان یکی از دلایل استقبال غیر قابل پیش‌بینی مخاطبان از این اجرا خواهد بود که درواقع شجریان با این تصمیم با یک تیر دو نشان را هدف قرار داد؛ خوشحال کردن دانشجویان و محبوبیت بیشتر برای خود در بین هوادارانش و مردم را فراهم آورد.

البته که تعداد دانشجویان ثبت نام کننده برای این اجرای زنده نزدیکم به 170 هزار نفر بوده است که تنها 1290 نفر شانس حضور در این کنسرت را دارا شدند و برای بقیه دانشجویان قرار است قرعه کشی انجام شود.

اگر استقبال مردم ادامه یابد ممکن است همایون شجریان اقدام به تمدید اجرای خود کند که در اینصورت باز هم به تعداد دانشجویان اضافه خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi