- مازندران - جشنواره موسیقی فجر 1400 در مازندران برگزار میگردد

جشنواره موسیقی فجر 1400 در مازندران برگزار میگردد

تاریخ 20 بهمن 1400 ساعت 21:59:49
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001721
جلسه هماهنگی برای برگزاری جشنواره موسیقی فجر مازندران‌ در بهمن ماه 1400در دفتر انجمن موسیقی مازندران برگزار شد.
جشنواره موسیقی  فجر 1400 در مازندران برگزار میگردد

به گزارش واژه‌روز، این جلسه پیرامون نحوه ی برگزاری جشنواره موسیقی فجر مازندران با حضور رئیس انجمن موسیقی مازندران آقای «جمال محمدی»، « محمد غلامی»، «رامین جمالی»، «محسن بافنده» و «محمد حداد» اعضا هیات مدیره انجمن موسیقی مازندران و همچنین کارگروه های اجرایی این جشنواره برگزار شد.

برگزاری جشنواره‌ها باعث بوجود آمدن نشاط و انگیزه در بین هنرمندان و هنرجویان جوان موسیقی و رشد شکوفایی بیشتر در این حوزه میشود که در این دوره سعی شده تا با حضور گروه های موسیقی فعال استان پس از دوسال تعطیلی اجراهای زمینه ساز ادامه این اجراها در آینده شویم.

جشنواره در رشته ی موسیقی بومی و‌محلی در سه روز متوالی به تاریخ های ۲۴، ۲۵و ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ با حضور و اجرای خوانندگان و تعدادی از گروه‌های موسیقی بومی در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی اداره فرهنگ و ارشاد مازندران برگزار می‌شود.

این جشنواره با حمایت ویژه ی مدیرکل محترم اداره کل ارشاد مازندران جناب آقای «عباس زارع» و همچنین پیگیری های معاونت محترم هنری آن اداره آقای «محمد محمدی» برگزار میگردد.

با توجه به سیاست های انجمن موسیقی که حمایت ، ترویج و توسعه موسیقی بومی و فولک میباشد مقرر شد گروه های بومی و جوان در این جشنواره شرکت داده شوند تا از این طریق به عموم مردم معرفی شده و انگیزه مضاعفی جهت ادامه این راه در ایشان ایجاد گردد.

این جشنواره با حضور پیشکسوتان و اساتید موسیقی مازندران در هرروزانجام خواهد گرفت. جشنواره فجر1400 هر روزه از ساعت 6 عصر تا 9 شب در دو سانس برگزار میگردد.

 این جشنواره همانند سایر برنامه های فرهنگی هنری تحت تاثیر فراگیری ویروس کرونا قرارگرفته و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برگزار میگردد. ظرفیت سالن اجرای مراسم بصورت محدود بوده و با 40 درصد ظرفیت و فاصله گذاری برگزار میگردد. حضور در این مراسم فقط با داشتن ماسک امکان پذیر خواهد بود.

انجمن موسیقی مازندران امیدوار است حضور حداکثری مردم علاقمند به موسیقی و دیدن هنرنمایی هنرمندان این استان باعث ایجاد فضایی پر نشاط و شاد بشود.

 بلیت فروشی این جشنواره از طریق سایت اینترنتی www.iranejra.com انجام میگیرد. علاقه مندان میتوانند از روز پنجشنبه با خرید اینترنتی و شرکت در این جشنواره از هنرمندان و انجمن موسیقی استان مازندران حمایت کنند.

کلیه اخبار و اطلاعات برنامه جشنواره موسیقی فجر از طریق سایت انجمن موسیقی مازندران به آدرس اینترنتی www.musicmaz.ir در دسترس علاقه مندان به موسیقی میباشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها