- موسیقی - آغاز دوباره کنسرت‌های موسیقی بعد از پشت سر گذاشتن روزهای تلخ کرونایی

آغاز دوباره کنسرت‌های موسیقی بعد از پشت سر گذاشتن روزهای تلخ کرونایی

تاریخ 22 دی 1400 ساعت 13:58:03
منبع: ایرنا
کد خبر: 001613
آغاز دوباره کنسرت‌های موسیقی در این روزهای سرد و گاهی آلوده زمستان، مرحمی برای دل‌های رخوت گرفته علاقه‌مندان به این هنر شده است.
آغاز دوباره کنسرت‌های موسیقی بعد از پشت سر گذاشتن روزهای تلخ کرونایی

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، این روزها بر تارَکِ تارنماهای برگزارکننده کنسرت های موسیقی، روز و ساعت برگزاری کنسرت های پاپ و سنتی نقش بسته است. تالارها و سالن های برگزارکننده کنسرت ها این شب ها میزبان تعداد زیادی از خوانندگان موسیقی شده اند و در صورت استقبال مخاطبان، اجراهای زنده دوباره تمدید می شوند.

هفته ای که در نیمه های آن هستیم، برنامه جدید کنسرت های تعدادی از خوانندگان پاپ و سنتی اعلام شد تا ادامه دی ماه همچنان پر کنسرت باشد.

ناگفته نماند خوانندگان بعد از برگزاری چندین کنسرت در تهران، راهی سایر نقاط کشور هم می شوند تا بار دیگر و بعد از پشت سر گذاشتن روزهای رخوت زده کرونایی، موجی از شادی را به دل مخاطبان خود هدیه کنند. در این میان می توان به حضور برادران مسیح و آرش عدل پرور در تبریز و علیرضا طلیسچی در کرمانشاه اشاره کرد.

پیگیری های خبرنگار ایرنا حاکی از آن است هر چند فرایند واکسیناسیون، آتش کرونا را تا حدی سرد کرد اما رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سالن های برگزارکننده کنسرت ها تبدیل به یکی از پیش شرط های حضور مخاطبان شده است؛ به طوری که استفاده از ماسک و خالی ماندن یک تا ۲ صندلی به منظور فاصله گذاری اجتماعی باید رعایت شود.

در ادامه به خوانندگانی اشاره می شود که از ابتدای هفته جاری کنسرت های خود را برای مخاطبان شان آغاز کرده اند. خوانندگانی همچون امید حاجیلی، حسین صفامنش، علیرضا طلیسچی، روزبه نعمت اللهی، حمید عسگری، مهدی احمدوند، بهنام بانی، علی یاسینی، بابک جهانبخش، گرشا رضایی، مسیح و آرش، هوروش بند، آرون افشار، گروه سینا ذکایی، رضا بهرام، مهدی جهانی، ایوان بند، مسعود صادقلو همچنین ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نصیر حیدریان که بر اساس برنامه های زمان بندی اعلام شده در سایت های رسمی فروش بلیط، کنسرت های خود را برگزار می کنند.

قیمت های در نظر گرفته شده برای این کنسرت ها از کمترین یعنی ۱۰۰ هزار تومان آغاز می شود و تا رقم ۴۵۰ هزار تومان افزایش می یابد.

رضا صادقی، خواننده پاپ و مطرح کشورمان هم به دلیل انجام عمل اسلیو معده و ضرورت گذراندن دوره نقاهت تا چند هفته آینده کنسرت خود را برگزار می کند. برخی از خوانندگان نیز در حساب های کاربری اینستاگرام خود برنامه های آینده را برای اجراهای زنده اعلام می کنند.

با وعده ای که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاییز ۱۴۰۰ داده بود؛ اجراهای زنده از نیمه های آذرماه در تهران رونق مجدد گرفت و حالا در زمستان، شاهد کنسرت های پرمخاطبی هستیم که به دلیل هجوم سایه سنگین ویروس کرونا مدتی را در سکوت گذراندند. البته تعداد زیادی از خوانندگان پاپ و سنتی، در فضای مجازی به ارایه آثار هنری خود می پرداختند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi