- موسیقی - تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» تا ۳۰ دی

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» تا ۳۰ دی

تاریخ 04 دی 1400 ساعت 15:08:23
منبع: ایرنا
کد خبر: 001552
  دبیر جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» از تمدید ارسال اثر برای شرکت در این جشنواره که پیش از این ۵ دی اعلام شده بود خبر داد و گفت علاقه‌مندان تا آخر دی، وقت دارند آثار خود را ارسال کنند.      
تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» تا ۳۰ دی

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، مهدی حسینی ، اظهار داشت: نخستین جشنواره ملی موسیقی نوای مهر، توسط اداره‌کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف افزایش تولید آثار فاخر در حوزه هنر موسیقی و بازشناسی محورهای جریان‌ساز در حوزه‌های شعر، ترانه، موسیقی، سرود و نماهنگ روزهای ۱۰ تا ۱۵ اسفند سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره دارای بخش‌های تک آهنگ‌های تولید شده توسط گروه‌های موسیقی در سراسر کشور، نماهنگ، سرود دانش‌آموزی و سرود حرفه‌ای (گروه‌های کُر) است.

دبیر جشنواره ملی موسیقی نوای مهر، تاکید کرد: پس از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی توسط هیأت‌های داوری، اسامی منتخبان برای اجرای صحنه ای اعلام خواهد شد.

حسینی داوران این جشنواره را اعلام کرد و گفت: نادر مشایخی، رهبر ارکستر و آهنگساز، شهلا میلانی، مدرس موسیقی و شهروز حقی آهنگساز و موسیقیدان ارزیابی آثار بخش سرود جشنواره نوای مهر را بر عهده دارند.

نخستین جشنواره ملی سرود نوای مهر با مشارکت و همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان، مرکز آفرینش‌های هنری بسیج و با موضوع گسترش فرهنگ مهرورزی، ایثار و از خودگذشتگی در سطح جامعه و تولید محتوای فرهنگی و هنری در این زمینه، برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi