- موسیقی - قطعه «رویای سپید» برای کودکان سرطانی،برنده فستیوال بین‌المللی شد

قطعه «رویای سپید» برای کودکان سرطانی،برنده فستیوال بین‌المللی شد

تاریخ 13 شهریور 1400 ساعت 13:55:04
منبع: ایرنا
کد خبر: 001272
موسیقی‌دان ایرانی با اجرای قطعه «رویای سپید» برای کودکان سرطانی به عنوان برنده جایزه بهترین آهنگ در فستیوال بین المللی «World Distribution Award» انتخاب شد.
قطعه «رویای سپید» برای کودکان سرطانی،برنده فستیوال بین‌المللی شد

به گزارش واژه‌روز به نقل ازایرنا، «امیرحسین نوری » که با تک آهنگ تحسین شده رویای سپید در این فستیوال شرکت کرده است، این قطعه را برای امیدبخشی به کودکان سرطانی تولید کرده و پس از کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در رسانه های موسیقایی داخل و خارج از کشور منتشر شد و نهایتا توانست جایزه بهترین تک آهنگ را در این فستیوال کسب کند.

امیرحسین نوری در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت: «رضا تبریزی»به عنوان ترانه سرا با من در این اثر همکاری کرده و آهنگسازی این ترانه توسط خودم انجام و توسط بهرنگ قدرتی ضبط شده است.

وی افزود: نوازندگان مطرحی چون میثم مروستی، پدرام فریوسفی و مسعود همایونی با من در تولید این اثر همکاری کرده‌اند و مسترینگ (آخرین مرحله تولید) این کار را علی رحمانی انجام داده است.

نوری اضافه کرد: گروه کر کودک نامیرا به سرپرستی لیلا نجفی و به رهبری فرهاد هراتی و گروه کر بزرگسال مریم اسدی و پریا رباط در این اثر حضور داشته اند. مدیر بین المللی قطعه رویای سپید نیز شایگان حلاج  بوده و مهشاد مظفری بوده و پوریا امین آبادی و پیام عامری به عنوان  مدیران داخلی از دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند.

این خواننده با شرکت در جشنواره های مختلف با تک آهنگ رویای سپید تاکنون توانسته عناوینی نظیر بهترین آهنگ پاپ در فستیوال آکادمیا در کالیفرنیا، بهترین هنرمند غرب آسیا در مسابقات بین المللی موسیقی بین قاره ای جهان در آمریکا، بهترین هنرمند بین المللی در مسابقات آمریکن موزیک ترک در ایالات متحده، بهترین اثر موسیقیایی در فستیوال جهانی پل در ونکوور و جایزه بهترین آهنگ اورجینال در فستیوال بین المللی لندن را کسب کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi