- موسیقی - گواهینامه درجه یک هنری به محمد جلیل عندلیبی اهدا شد

گواهینامه درجه یک هنری به محمد جلیل عندلیبی اهدا شد

تاریخ 09 شهریور 1400 ساعت 11:52:29
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001265
گواهینامه درجه یک هنری با حضور مدیر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل انجمن موسیقی ایران به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده پیشکسوت موسیقی اعطا شد.
گواهینامه درجه یک هنری به محمد جلیل عندلیبی اهدا شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به«محمدجلیل عندلیبی» آهنگساز و نوازنده سنتور اعطا شد.

«محمد اله‌یاری» مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،«احمد صدری» دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور،«علی نیکنام انزابی» مدیرعامل انجمن موسیقی ایران با حضور در منزل محمد جلیل عندلیبی درجه یک هنری را به این هنرمند اهدا کردند.

در ابتدای جلسه محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نشان درجه یک هنری شما از مدت‌ها پیش آماده شده بود اما متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا اعطای آن به تعویق افتاد. بنا داشتیم که مراسمی در تالار رودکی برگزار کنیم که تعدادی از عزیزان با برگزاری مراسم در همه‌گیری ویروس کرونا مخالفت کردند بنابراین تصمیم گرفتیم با حضور در منازل پیشکسوتان عرصه موسیقی، گواهینامه درجه یک هنری را به آنها تقدیم کنیم.

محمدجلیل عندلیبی نیز اظهار کرد: فعالیت های خود را در زمینه موسیقی از ۱۳ سالگی شروع کردم. در گذشته سال ها رهبر ارکستر سنتی دفتر موسیقی بودم و آخرین کنسرت این ارکستر به دوره بیست و سوم جشنواره موسیقی فجر برمی‌گردد که در تالار وحدت برگزار شد. کاری را روی مثنوی مولانا به همراه همسرم آماده کردیم و همراه او در زمینه موسیقی آیینی بانوان کار می‌کنیم و سعی کردیم کاری انجام دهیم که حداقل الگوی خوبی برای بانوان باشد.

وی ادامه داد: بنده در حوزه موسیقی هرکاری از دستم برآمده انجام دادم و مهم‌ترین مسئله در زندگی و کارم رضایت خداوند است. اصولاً سعی می‌کنم بدون حاشیه باشم که آرامش بیشتری داشته باشم.

در پایان این مراسم گواهینامه درجه یک هنری به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده سنتور اعطا شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi