- موسیقی - جشنواره موسیقی «اندیشه‌های مولانا» برگزار می‌شود

جشنواره موسیقی «اندیشه‌های مولانا» برگزار می‌شود

تاریخ 09 مهر 1399 ساعت 15:29:22
منبع: واژه روز
کد خبر: 001140
جشنواره موسیقی «مرواریدهای مولانا» با هدف گردهمایی هنرمندان و هنرجویان موسیقی ایرانی و دیگر کشورهای پارسی زبان برگزار می‌شود
جشنواره موسیقی «اندیشه‌های مولانا» برگزار می‌شود

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی جشنواره، نخستین دوره از جشنواره «مرواریدهای مولانا» به همت و همراهی «فرزاد ابوالفتحی» و «علی پژوهشگر» آهنگساز و نوازنده عود برگزار خواهد شد.

این جشنواره که از تاریخ ۹ مهرماه ۱۳۹۹ با اعلام زمان دریافت آثار آغاز و تا تاریخ یکم خرداد ۱۴۰۰ که برندگان نهایی معرفی خواهند شد، ادامه می‌یابد.

جشنواره «مرواریدهای مولانا» برای تشویق هنرمندان به تولید و خلق آثار موسیقایی در روزگار حاضر با محوریت مفاهیم عمیق اندیشه‌های مولانا است، به اجرا درخواهد آمد.

در مرحله نخستین از میان تمامی آثار فرستاده شده، ۱۰ اثر برگزیده با بررسی و نظر هیات داوران انتخاب خواهد شد که به تمامی صاحبان این آثار به اختیار خود آن‌ها، کمک هزینه استودیو برای ضبط با کیفیت قطعه اهدا خواهد شد.

اسامی نفرات برگزیده در این مرحله چهارم دی ماه ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد.

جایزه سه هزار دلاری در انتظار هنرمند برتر جشنواره

به نقل از مدیر روابط عمومی جشنواره مرواریدهای مولانا، این رویداد جوایز قابل توجهی را به برگزیدگان تقدیم خواهد کرد. در مرحله نخستین، از میان تمامی آثار فرستاده شده، ده اثر برگزیده با بررسی و نظر هیئت داوران انتخاب خواهد شد که به تمامی صاحبان این آثار به اختیار خود آنها ، کمک هزینه استودیو برای ضبط با کیفیت قطعه اهدا می گردد که اسامی نفرات برگزیده در این مرحله، چهارم دی ماه ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد. در مرحله نهایی و با دریافت آثار پالایش شده، سه اثر به ترتیب با اهداء تقدیرنامه جشنواره و جوایز سه هزار، دو هزار و هزار دلاری، مقام های نخست تا سوم را کسب خواهند کرد. مقام های چهارم تا دهم نیز جایزه سیصد دلاری دریافت خواهند کرد. اسامی منتخبین نهایی یکم خرداد ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

اطلاعات و جزییات بیشتر این جشنواره به زودی در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی و صفحه اختصاصی جشنواره به آدرس: Instagram.com/morvaridhamolana منتشر خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi