- مازندران - مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان برگزار شد

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان برگزار شد

تاریخ 18 خرداد 1400 ساعت 14:18:05
منبع: واژه روز
کد خبر: 001137
مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان صبح امروز توسط انجمن موسیقی استان مازندران در سالن کنفرانس برگزار گردد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان برگزار شد

به گزارش واژه روز، مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان امروز صبح با حضور اساتید موسیقی مازندران آقایان استاد «محمدرضا اسحاقی»، جناب آقای «علی‌اصغر رستمی»، آقای «مجید بتیار»، جناب آقای «عباس زارع» مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن موسیقی مازندران استاد «رامین جمالی» و آقای «محمد غلامی» مدیرعامل شرکت فرهنگی و هنری نسیم مهرآوا، جناب آقای «محمد محمدی» معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای «مهدی رمضانی» ریاست هنری و خانم «جورسرایی» کارشناس مسئول موسیقی اداره کل و خبرنگاران رسانه‌های مختلف استان برگزار شد.

این مراسم با خیرمقدم اقای محمد محمدی آغاز و سپس ریاست انجمن موسیقی مازندران آقای «جمال محمدی» ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک به برگزیدگان جوان علت تاخیر در اهدا جوایز را شیوع بیماری کرونا بیان کرد.

در این مراسم استاد محمدرضا اسحاقی ضمن آرزوی موفقیت برای جوانان اعلام کردند که این هنرمندان جوان نگرانی ایشان را نسبت به حفظ میراث فرهنگی و هنری استان برطرف کردند.

عباس زارع مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از فعالیت‌های شایان انجمن موسیقی استان و هیئت مدیره آن در حمایت از اساتید حوزه فولک و هنرجویان اعلام داشتند که موسیقی بومی در مازندران از استقبال خوبی در بین مردم مواجه است و اداره کل نیز حمایت‌های بیشتری از این حوزه بخصوص اساتید این حوزه خواهد داشت.

در پایان از استاد محمدرضا اسحاقی با لوح و هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد و  به برندگان جوان این جشنواره لوح و تندیس موسیقی جوان اهدا شد.

چهاردهمین جشنواره ملی جوان در سه بخش موسیقی دستگاهی ایران،موسیقی کلاسیک وموسیقی نواحی ایران ودر قالب گروه های سنی زیر پانزده سال تا ۲۹سال از سوی انجمن موسیقی ملی وباهمکاری بنیاد رودکی وحمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با اخذ پذیرش آثار هنرمندان این عرصه در سال گذشته اقدام نمود واز مجموع ۱۰۱نفر راه یافته مرحله نهایی ،۵۶ نفر برگزیده و ۹ برتر  از استان مازندران بودند .

نفرات برتر:
سید امیررضا محمدی سیدکلایی-جویبار
اشکان جباری-آمل
کوثر اسماعیلی-ساری
محمدحسین ابراهیمی دروپی-ساری
محمد ندامانی سراجی-جویبار
علی قلیان سراجی-جویبار
حسام بتیار-ساری
صالح جعفری-بابلسر
سیدعلی محمدی سیدکلایی-قائمشهر

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi