- مازندران - مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

تاریخ 04 مرداد 1399 ساعت 11:43:50
منبع: واژه روز
کد خبر: 000886
استان مازندران در چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور برگزیده شد.
مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

به گزارش واژه روز، معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: درخشش استان مازندران در کشور باری دیگر نشان از افتخار مردم کتابخوان این استان است.

 

فرجی افزود: مهد کودک فرشته های زمین به تسهیلگری  شهربانو آقاجان زاده از آمل به عنوان مهد کودک برگزیده موفق به کسب لوح تقدیر، مبلغ هفتصد هزار تومان جایزه نقدی و همچنین مبلغ ۳ میلیون تومان بن کتاب از سوی معاونت فرهنگی شد.

 

 وی اذعان داشت: آمنه کارگر اومالی از شهرستان نکا به عنوان تسهیلگر  شایسته تقدیر  انتخاب شد که لوح تقدیر جام و مبلغ هفتصد هزار تومان به وی تعلق گرفت و از شهرستان نوشهر نیز سکینه مقتدر با باشگاه شامار  به عنوان تسهیلگر شایسته تقدیر ، اخذ لوح جام و  مبلغ هفتصد هزار تومان را از آن خود کرد.

 

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در بخش دبیرخانه باشگاه‌های کتابخوانی، آسیه احمدی مسئول دبیرخانه جام باشگاه‌های کتابخوانی استان مازندران و جواد احسانی مقدم از دبیرخانه شهرستان آمل به عنوان دبیرخانه های فعال برگزیده شدند.

 

شایان ذکر است این طرح برای تقویت و تشویق گروه های کوچک و بزرگ کتابخوانی در کشور در سنین مختلف برنامه ریزی شد که کودکان و نوجوانان را با کتابهای منتخب به یک رقابت علمی و دانش افزا وارد کرده و سرانجام با افزایش سرانه مطالعه در کشور و کاربردی کردن آن، به برگزیدگان این جام هدایای ارزشمند و نفیسی اهدا می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi