- مازندران - مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

تاریخ 04 مرداد 1399 ساعت 11:43:50
منبع: واژه روز
کد خبر: 000886
استان مازندران در چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور برگزیده شد.
مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور

به گزارش واژه روز، معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: درخشش استان مازندران در کشور باری دیگر نشان از افتخار مردم کتابخوان این استان است.

 

فرجی افزود: مهد کودک فرشته های زمین به تسهیلگری  شهربانو آقاجان زاده از آمل به عنوان مهد کودک برگزیده موفق به کسب لوح تقدیر، مبلغ هفتصد هزار تومان جایزه نقدی و همچنین مبلغ ۳ میلیون تومان بن کتاب از سوی معاونت فرهنگی شد.

 

 وی اذعان داشت: آمنه کارگر اومالی از شهرستان نکا به عنوان تسهیلگر  شایسته تقدیر  انتخاب شد که لوح تقدیر جام و مبلغ هفتصد هزار تومان به وی تعلق گرفت و از شهرستان نوشهر نیز سکینه مقتدر با باشگاه شامار  به عنوان تسهیلگر شایسته تقدیر ، اخذ لوح جام و  مبلغ هفتصد هزار تومان را از آن خود کرد.

 

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در بخش دبیرخانه باشگاه‌های کتابخوانی، آسیه احمدی مسئول دبیرخانه جام باشگاه‌های کتابخوانی استان مازندران و جواد احسانی مقدم از دبیرخانه شهرستان آمل به عنوان دبیرخانه های فعال برگزیده شدند.

 

شایان ذکر است این طرح برای تقویت و تشویق گروه های کوچک و بزرگ کتابخوانی در کشور در سنین مختلف برنامه ریزی شد که کودکان و نوجوانان را با کتابهای منتخب به یک رقابت علمی و دانش افزا وارد کرده و سرانجام با افزایش سرانه مطالعه در کشور و کاربردی کردن آن، به برگزیدگان این جام هدایای ارزشمند و نفیسی اهدا می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها