- مازندران - برگزیدگان جشنواره ملی یادداشت نویسی گره در نکا تقدیر می‌شوند

برگزیدگان جشنواره ملی یادداشت نویسی گره در نکا تقدیر می‌شوند

تاریخ 26 خرداد 1399 ساعت 11:12:50
منبع: واژه روز
کد خبر: 000733
دبیر نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای گره استان مازندران گفت که از نویسندگان ۱۰ یاداشت برتر ویژه کرونا در این جشنواره ملی که ۲۹ خرداد ماه سال جاری در شهرستان نکاء برگزار می شود، تقدیر خواهد شد.
برگزیدگان جشنواره ملی یادداشت نویسی گره در نکا تقدیر می‌شوند

به گزارش واژه روز، «رضا مبینی» اظهار کرد: از بین ۱۰ برگزیده و یاداشت برتر در بخش ویروس کرونا، ۶ اثر برتر جایزه جشنواره را می برند و چهار نفر نیز لوح تقدیر این رویداد فرهنگی را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: در مجموع ۲۲۱ اثر در قالب یاداشت در مورد کرونا از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

ممبینی علت برگزاری جشنواره گره را پس از جشنواره مطبوعات استان مازندران که بخش ویژه این ویروس نیز در آن پیش بینی شده بود ، عدم لحاظ شدن یاداشت در بخش جشنواره مطبوعات استانی برشمرد.

وی گفت : دبیرخانه جشنواره گره بنا دارد تا پس از این رویداد فرهنگی که به صورت ملی برگزار شده ، با بهره گیری از تجربه موجود ، جشنواره مشابه را در سطح بین المللی ویژه سردار شهید قاسم سلیمانی نیز در شهرستان نکاء برگزار کند.

بسیج رسانه مازندران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نکا و بیمه تعاون کشور در برگزاری این جشنواره ملی مشارکت دارند.

استان مازندران بیش از ۸۰۰ خبرنگار دارد که در ۵۰۰ پایگاه خبری، روزنامه، خبرگزاری و سایر فضای مجازی حوزه خبری فعالیت دارند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها