- مازندران - 30 بهمن آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتاب سال مازندران

30 بهمن آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتاب سال مازندران

تاریخ 30 دی 1398 ساعت 11:43:27
منبع: فارس
کد خبر: 000260
مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران از تمدید جشنواره کتاب سال استان خبر داد و گفت: استقبال نویسندگان و ناشران مازندرانی و غیرمازندرانی باعث شد تا زمان ارسال آثار به دبیرخانه کتاب تا ۳۰ بهمن تمدید شود.
30 بهمن آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتاب سال مازندران

به گزارش واژه روز به نقل از فارس، «عباس زارع» از تمدید جشنواره کتاب سال مازندران خبر داد و اظهار کرد: کتاب سال مازندران مسئله مهمی است که طی این سال‌ها جایش در رویدادهای فرهنگی خالی بود.
وی افزود: برای جبران این کم‌توجهی در اولین دوره بین آثار منتشره سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ این جشنواره برگزار می‌گردد و در سال‌های آتی، داوران جشنواره آثار یکسال را بررسی و انتخاب می‌کنند.
زارع ادامه داد: در کتاب سال همه نویسندگان و مترجمان مازندرانی می‌توانند آثارشان را اعم از عناوین دینی، ادبیات، هنر، تاریخ، جغرافیا و همچنین کتاب‌هایی با زبان تبری و ادبیات کودک به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: برای نویسندگان غیرمازندرانی که در خارج از استان، کتابی با موضوع مازندران نوشته باشند نیز فرصت حضور در جشنواره کتاب سال مازندران وجود دارد.ران مسئله مهمی است که طی این سال‌ها جایش در رویدادهای فرهنگی خالی بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها