- مازندران - از کتاب‌خوانان برتر کانون پرورش فکری مازندران تقدیر شد

از کتاب‌خوانان برتر کانون پرورش فکری مازندران تقدیر شد

تاریخ 29 آبان 1401 ساعت 13:06:35
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002232
به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، با اهدای لوح سپاس مدیرکل کانون مازندران از اعضای برتر کتاب‌خوان کانون پرورش فکری استان تقدیر شد.
از کتاب‌خوانان برتر کانون پرورش فکری مازندران تقدیر شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران،  محمدعلی یزدان شناس با اعلام این خبر افزود، با توجه به گرامی‌داشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی در جشنی با عنوان  « درسایه سار کتاب»  از اعضای کتاب‌خوانان برتر مراکز فرهنگی هنری در سال 1401 تقدیر به عمل آمد.

محمدعلی یزدان شناس با بیان اینکه کتابخوانی محوری‌ترین فعالیت کانون به حساب می‌آید، افزود: کلیه فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در مراکز، بر محور کتاب برنامه‌ریزی و اجرا می شوند؛ بر همین اساس، توجه به کتاب و کتاب‌خوانی در همواره مورد اهتمام است.

وی هدف از این برنامه را تقدیر از اعضای کتاب‌خوان و تشویق و ترغیب اعضای کانون به کتاب‌خوانی و مطالعه عنوان نمود.یزدان شناس بیان داشت:  بر اساس آمار اخذ شده از سامانه کتاب کانون پرورش فکری، فعالیت کتاب‌خوانی اعضای کانون در مراکز فرهنگی هنری مورد بررسی قرار گرفت و از اعضای برتر کتاب‌خوان شناسایی شدند.

گفتنی است: بر این اساس از هر مرکز 4 نفر انتخاب شدند که در نهایت از 32 مرکز فرهنگی هنری شامل مراکز ثابت، سیار و پستی  کانون مازندران، 128 عضو برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

قابل ذکر است: انتخاب اعضای برتر کتاب‌خوان مراکز فرهنگی هنری بر اساس دو عامل کمی و کیفی از جمله؛ میزان امانت کتاب و  مشارکت فعال در برنامه‌های کتاب محور مرکز تعیین شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها