- مازندران - ۶۲۴ اثر در جشنواره مطبوعات مازندران پذیرش شد

۶۲۴ اثر در جشنواره مطبوعات مازندران پذیرش شد

تاریخ 21 دی 1398 ساعت 09:40:34
منبع: فارس
کد خبر: 000218
دبیر جشنواره مطبوعات مازندران از پذیرش ۶۲۴ اثر در جشنواره مطبوعات خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره به اتمام رسید.
۶۲۴ اثر در جشنواره مطبوعات مازندران پذیرش شد

به گزارش واژه روز، «سینا قربانی» دبیر جشنواره مطبوعات، پایگاه،های خبری و خبرگزاری‌های مازندران با اشاره بر پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات، اظهار کرد: ۶۲۵ اثر در مجموع به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که تعداد ۶۲۴ اثر برای مرحله داوری مورد پذیرش قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از شهادت سپهبد رشید اسلام «حاج قاسم سلیمانی» بخشی به نام سردار سلیمانی در جشنواره ایجاد کردیم که  مورد استقبال رسانه‌های مازندران قرار گرفت و آثار بسیار خوبی به دبیرخانه ارسال شد.

سرپرست خانه مطبوعات مازندران با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران، افزود: مقرر بود ۱۶ بهمن ماه اختتامیه جشنواره برگزار شود اما به دلیل شهادت سپهبد سلیمانی و هم‌رزمانش، برگزاری اختتامیه به بعد از مراسم چهلم این شهدای گرانقدر موکول شد.

به گفته قربانی به نفرات اول جشنواره در بخش اصلی مبلغ یک میلیون تومان، نفرات دوم ۷۰۰هزار تومان و نفرات سوم ۵۰۰ هزارتومان هدیه نقدی به همراه لوح سپاس تعلق خواهد گرفت و به برگزیدگان بخش ویژه به ترتیب مبلع ۷۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هدیه نقدی تعلق می‌گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها