- مازندران - جشنواره ای با معرفی قابلیت های تاریخی شهر کیاسر برگزار می شود

دبیر برگزاری جشنواره کیاسر، شهر آداب و سنن کهن:

جشنواره ای با معرفی قابلیت های تاریخی شهر کیاسر برگزار می شود

تاریخ 22 خرداد 1401 ساعت 18:50:23
کد خبر: 001927
  دبیر برگزاری جشنواره کیاسر، شهر آداب و سنن کهن از برگزاری جشنواره ای با قابلیت های تاریخی این شهر برای نخستین بار خبر داد.
 جشنواره ای با معرفی قابلیت های تاریخی شهر کیاسر برگزار می شود

 

به گزارش واژه روز از ساری،حمید آهنگری کیاسری در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه برای نخستین بار جشنواره‌ای با عنوان معرفی قابلیت‌های تاریخی شهر کیاسر در دستور کار قرار گرفته است، اظهارداشت: بر اساس برنامه روز پنج‌شنبه این همایش با همراهی اعضای شورای شهر و شهرداری کیاسر برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: معرفی آئین‌ها و سنت‌های بومی شهر کیاسر در برگزاری این همایش و گروه‌های متعددی بر اساس پیش‌بینی انجام شده قرار است سنت‌های بومی مردم این شهر به نمایش گذاشته شود.

آهنگری با اشاره به قدمت تاریخی این شهر، گفت: به جهت وجود مراسم‌های مختلف زمان برگزاری این همایش از صبح تا عصر روز پنج‌شنبه پیش‌بینی شده است.

دبیر برگزاری جشنواره کیاسر، شهر آداب و سنن کهن با اعلام اینکه در حاشیه برگزاری این همایش بیش از ۸۰ غرفه پیش‌بینی شده است که در این غرفه‌ها، تلاش شده که قابلیت‌های بومی و منطقه‌ای به نمایش گذاشته شود، خاطرنشان کرد: برنامه داریم در سال‌های آینده از ظرفیت منطقه چهاردانگه برای برگزاری این همایش نیز استفاده شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi