- مازندران - گروه سرود حوزه هنری مازندران رتبه برتر را کسب کرد

گروه سرود حوزه هنری مازندران رتبه برتر را کسب کرد

تاریخ 26 اردیبهشت 1401 ساعت 11:46:47
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001882
جشنواره استانی سرود بسیج با برتری گروه سرود « انتظار » در ساری پایان یافت.
گروه سرود حوزه هنری مازندران رتبه برتر را کسب کرد

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، اختتامیه چهارمین جشنواره استانی سرود بسیج «چکامه مقاومت» ظهر پنجشنبه 22 اردیبهشت سال جاری با اجرای 18 گروه برگزیده درسالن غدیر سپاه پایان یافت.

گفتنی است این رویداد فرهنگی هنری در سه سطح محله، شهرستان و استانی با موضوعات شعار سال، جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، مذهبی و آئینی، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، استکبارستیزی، مکتب سلیمانی برگزار شد.

همچنین گروه سرود انتظار وابسته به مرکز موسیقی و سرود حوزه هنری مازندران به سرپرستی «یوسف یونسی» در این جشنواره با اجرای سرود « مِه جانِ مازرون» و « بهار بمو» از تولیدات این مرکز، با کسب بالاترین امتیاز، رتبه برتر را از آن خود کرد.

شایان ذکر است که جشنواره سرود بسیج مازندران « چکامه مقاومت» که حوزه هنری مازندران نیز در این اتفاق فرهنگی با معاونت فرهنگی سپاه کربلای مازندران مشارکت و همکاری دارد، تا کنون در چهار دوره با اهداف ترویجی تولیدی و پرورش استعداد های هنری در زمینه سرود، در سه گروه زیر ۱۸ سال (الزاما پایگاهی و مسجدی)، به تفکیک جنسیت (تک جنسیتی) و اجرای سرود پاتوقی برگزار شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها