- مازندران - ویژه‌برنامه «سلام کتابخانه» به مناسبت هفته کتاب مازندران

ویژه‌برنامه «سلام کتابخانه» به مناسبت هفته کتاب مازندران

تاریخ 01 آذر 1400 ساعت 11:06:11
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001451
ویژه‌برنامه «سلام کتابخانه» اقدامی متفاوت به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی به همت اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد.
ویژه‌برنامه «سلام کتابخانه» به مناسبت هفته کتاب مازندران

به گزارش واژه‌روز، امروز(30 آبان ماه) در ادامه برنامه های فرهنگی و ترویجی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، با همکاری ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی ویژه‌برنامه «سلام کتابخانه» برگزار شد.

این ویژه برنامه که در قالب یک روز شاد کتابخوانی در بخش کودک کتابخانه های عمومی استان مازندران با حضور مادران و کودکان عضو کتابخانه اجرا شد مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفت.

این برنامه در محل برگزاری مراسم حضوری در کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی و در دیگر شهرستان ها در بخش کودک کتابخانه‌های عمومی اجرا شد.

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران ضمن قدردانی از مشارکت کتابداران و خانواده ها در این ویژه برنامه، گفت: باید بر اساس اقتضائات سنی کودکان و نوجوانان شرایط استفاده آنها از کتابخانه را فراهم کنیم و برای آن برنامه داشته باشیم.

وی بیان کرد: معتقد هستیم فعالیت کتابداران باعث می‌شود تا با توجه به سیاست فعال‌سازی بخش کودکان در سطح کتابخانه‌ها، نشاط فراینده‌ای با محوریت کتاب در بین کودکان ایجاد شود.

ولیپور با بیان اینکه نسل کودک و نونهال امروز سرمایه آتیه ساز ایران اسلامی هستند، افزود: ترویج مطالعه می‌تواند به افزایش تمرکز در بین دانش آموزان، بهبود یادگیری و حتی بهبود نوشتن، کاهش استرس، آگاهی بخشی و آرامش در بین نونهالان منجر شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi