- مازندران - گشایش خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار

گشایش خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار

تاریخ 19 مرداد 1399 ساعت 13:19:11
منبع: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
کد خبر: 000949
خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فرماندار این شهرستان، رییس بسیج رسانه استان ، فرمانده سپاه و اصحاب رسانه این شهرستان ، گشایش یافت.
گشایش خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، «عباس زارع» در آیین گشایش خانه رسانه شهرستان فریدونکنار گفت: خبرنگاران به منزلۀ چراغ راه مردم ، انتقال دهندۀ مطالبات و ارادۀ مردم به مسئولین می باشند. خبرنگاران باید در نقدهای خود از مسئولین، جانب انصاف و ارائۀ راهکارهای کاربردی را مراعات کنند.

وی افزود: مدیران اجرایی باید از خبرنگاران شهرستان خود در راستای ارائۀ خدمات بهتر، راهنمایی و نقدهای منصفانه را دریافت نموده و از ایجاد جریان‌های شفاف خبری پرهیز نکنند، چرا که این امر روزنه‌ای برای توسعۀ همه جانبه شهرستان خواهد بود.

محمدمهدی نصیری کناری فرماندار شهرستان فریدونکنار نیز در این آیین خبرنگاران را به انعکاس توانمندی‌ها، خدمات ارزنده نظام در این شهرستان فراخواند و گفت: خانه جایی است که تمام فرزندان با والدین خویش، علیرغم سلیقه‌های متفاوت زندگی می‌کنند و با احترام متقابل این زندگی را در سلامت و سعادت به پیش می‌برند، پس خانه رسانه نیز باید جایی دنج برای حضور سلیقه‌های مختلف در راستای اعتلای اهداف عالی نظام باشد.

وی با اعلام حمایت از رسانه‌های منصف در این شهرستان، اذعان داشت: امیدوارم خانۀ رسانه سنگ بنای مستحکمی برای ارائۀ خدمات بهتر مسئولین به مردم و انعکاس صحیح خواسته‌های مردم به مسئولین باشد.

عبدالمهدی حق شناس رییس بسیج رسانه استان نیز در این آیین گفت: خوشبختانه در مازندران ، خبرنگاران فعال، پویا، صاحب‌نظر و خوش قلم در عرصه‌های مختلف داریم که توانایی کسب افتخارات متعدد کشوری و استانی را داشته و دارند.

وی تصریح کرد: گشایش خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار، ایجاد فصلی نو در مقابل خبرنگاران خواهد بود، تا با همکاری صمیمانه به پیشرفت شهرستان کمک کنند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi