- مازندران - بهبود نمای بصری شهر؛ یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری

بهبود نمای بصری شهر؛ یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری

تاریخ 04 مرداد 1399 ساعت 13:53:30
منبع: خبرگزاری مهر
کد خبر: 000890
شهردار ساری با بیان اینکه زیباسازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان به ویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیباسازی شهری تاکید کرد.
بهبود نمای بصری شهر؛ یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری

به گزارش واژه روز به نقل از خبرگزاری مهر، «عباس رجبی» در جلسه‌ای که با حضور شهرداران مناطق سه‌گانه شهری و معاونان و جمعی از مدیران شهری شهرداری ساری برگزار شد با تاکید بر تقویت زمینه‌های نشاط اجتماعی در بین مردم در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا گفت: مناطق سه‌گانه و سازمان‌های مربوطه از هیچ اقدامی در راستای افزایش انگیزه و تقویت نشاط اجتماعی شهر و شهروندان دریغ نکنند.

وی افزود: بهبود نمای بصری شهر می‌تواند یکی از مهم‌ترین خدمات شهرداری ساری در راستای سلامت شهروندان و افزایش نشاط عمومی باشد.

شهردار ساری رنگ‌آمیزی جداول، نصب المان‌های شهری، تیرهای روشنایی و نورپردازی مناسب در شب را از مهم‌ترین خدمات برای بهبود نمای بصری شهری دانست و اظهار کرد: بدون تردید رنگ‌آمیزی موارد فوق یکی از ساده‌ترین روش‌های بهبود نمای بصری و زیباسازی شهری است که می‌تواند تأثیر بسزایی در تقویت روحیه مردم و افزایش نشاط شهروندی داشته باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام دهه مبارکه ولایت و فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر از شهرداران مناطق خواست تا با توجه بیشتر به ضرورت تقویت روحیه شهروندان در روزهای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، نصب المان‌های مرتبط با این ایام و رنگ‌آمیزی، زیباسازی و بهبود منظر شهری را در دستور کارهای ویژه قرار دهند و گزارش اقدامات را به شهروندان ارائه کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi