- مازندران - مازندرانی‌ها در انتظار تکمیل کتابخانه مرکزی استان

مازندرانی‌ها در انتظار تکمیل کتابخانه مرکزی استان

تاریخ 23 تیر 1399 ساعت 15:08:21
منبع: عبارت
کد خبر: 000849
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از به ثمر نشستن مذاکره استاندار مازندران با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای تامین اعتبار تکمیل کتابخانه مرکزی استان خبر داد.
مازندرانی‌ها در انتظار تکمیل کتابخانه مرکزی استان

 به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، «آرزو ولیپور»، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به روند ۱۱ ساله آغاز احداث کتابخانه مرکزی استان در ساری که در طول این سال‌ها فقط حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته، این موضوع به یکی از دغدغه‌های جناب آقای «حسین زادگان»، استاندار مازندران هم تبدیل شد و ایشان بارها برای تامین اعتبار تکمیل این پروژه رایزنی‌هایی با مسئولین کشوری انجام دادند.

وی افزود: خدا را شاکریم که بالاخره این پیگیری‌ها به سر انجام نشست و در دیدار استاندار محترم با جناب آقای «نوبخت»، رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی، موافقت ایشان برای اختصاص مبلغی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه گرفته شد که امیدواریم با نهایی شدن، تا پایان سال بتوانیم این هدیه ارزشمند را تقدیم مردم استان کنیم.

ولیپور، افتتاح این کتابخانه مرکزی را نوید دهنده یک تحول بزرگ در استان دانست و ابراز امیدواری کرد، فرهنگ استان از سال ۱۴۰۰ یک سرمایه عظیم مادی و معنوی داشته باشد که ملجأ و پناه جوانان و اندیشمندان و دانش پژوهان استان باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها