- مازندران - شهرداری ساری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای برگزار می‌کند

شهرداری ساری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای برگزار می‌کند

تاریخ 22 تیر 1399 ساعت 14:44:32
منبع: واژه روز
کد خبر: 000840
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری از برنامه‌ریزی به منظور برگزاری نخستین دوره آموزشی سواد رسانه‌ای برای گروه‌های سنی و تحصیلی مختلف در کنار آموزش برای خبرنگاران و همکاران روابط عمومی‌های شهرداری ساری خبر داد.
شهرداری ساری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای برگزار می‌کند

به گزارش واژه روز، «حسین مرتضوی» گفت: با توجه به لزوم افزایش آگاهی و ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای شهروندان، واحد مدیریت ارتباطات شهرداری ساری با استفاده از ظرفیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که در اختیاردارد، اولین دوره مجموعه آموزش‌های سواد رسانه‌ای را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مواجهه با ویروس کرونا، در محل خانه خبرنگاران شهرداری ساری برگزار می‌کند.

وی افزود: فراخوان ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره‌های آموزشی انجام شده و دوره آموزشی با استفاده از اساتید مجرب و متعهد در خانه خبرنگاران آغاز شد.

مرتضوی اظهار کرد: برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای برای شهروندان، همکاران مجموعه شهرداری و سازمان‌های تابعه برنامه‌ریزی شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به خانه خبرنگاران شهرداری ساری واقع در بوستان روشن خیابان قارن مراجعه کنند.

 دوره‌های بعدی برگزاری آموزش سواد رسانه‌ای به تناوب اطلاع‌رسانی و برگزار می‌شود و نیز در نظر می‌باشد سلسله کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مختلف رسانه و شهر استمرار داشته باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi