- مازندران - دعوت از اعضای صندوق اعتباری هنر به پویش «من ماسک می‌زنم»

دعوت از اعضای صندوق اعتباری هنر به پویش «من ماسک می‌زنم»

تاریخ 16 تیر 1399 ساعت 10:29:26
منبع: واژه روز
کد خبر: 000814
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: از اعضای صندوق اعتباری هنر به عنوان پرچم‌داران فرهنگی جامعه، درخواست می‌کنیم برای حفظ سلامت خود و دیگران به پویش «من ماسک می‌زنم» بپیوندند.
دعوت از اعضای صندوق اعتباری هنر به پویش «من ماسک می‌زنم»

به گزارش واژه روز به نقل از صندوق اعتباری هنر، سید حسین سیدزاده گفت: با توجه به تشدید مجدد شیوع ویروس کرونا در کشور و تأکید مقام معظم رهبری و مسئولان بهداشتی کشور، از تمامی اعضای صندوق اعتباری هنر دعوت می کنیم ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی به عنوان پرچمداران اصلاح فرهنگ عمومی، سهم خود را در راه مبارزه با این ویروس با پبوستن به کمپین «من ماسک می زنم» به شکل مطلوب ادا کنند.

وی افزود: اعضا صندوق که علاقه مند به مشارکت در پویش «من ماسک می زنم» هستند، می‌توانند از اقدامات خود در راستای مبارزه با ویروس کرونا عکس تهیه کرده و به شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس honarcredit ارسال نمایند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با قدردانی از زحمات پزشکان و کادر درمانی کشور اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند. ضمن ارج نهادن به تلاش‌های آن‌ها امیدواریم که همه هموطنان با رعایت اصول خودمراقبتی گام موثری در قطع زنجیره انتقال این ویروس بردارند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi