- مازندران - افزایش بازه زمانی دریافت آثار خبرگاران مازندرانی درباره کرونا

افزایش بازه زمانی دریافت آثار خبرگاران مازندرانی درباره کرونا

تاریخ 14 اسفند 1398 ساعت 13:28:54
منبع: واژه روز
کد خبر: 000476
مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران ضمن اعلام شماره ارسال آثار مرتبط با کرونا برای شرکت در رویداد «رسانه‌ای رسانه‌های مازندران و کرونا» از افزایش بازه زمانی این رویداد خبر داد.
افزایش بازه زمانی دریافت آثار خبرگاران مازندرانی درباره کرونا

به گزارش واژه روز، «سینا قربانی» با اشاره به دوره طولانی شیوع ویروس کرونا و مدت‌دار بودن زمان درگیری جامعه با این ویروس به واژه روز گفت: با توجه به این که بیماری کرونا دوره‌ای تقریبا طولانی دارد و جامعه کماکان درگیر این ویروس است، رسانه‌ها نقش مستمر و پررنگ‌تری برای آگاه‌سازی جامعه و همچنین بیان واقعیات مربوط به این بیماری دارند. به همین دلیل بازه زمانی انتشار آثار و مهلت ارسال اثر به دبیرخانه رویداد «رسانه‌های مازندران و کرونا» تا پایان اسفند در نظر گرفته شد.

وی افزود: خبرنگارانی که مایل به شرکت در این رویداد رسانه‌ای هستند آثارشان را به پیام‌رسان WhatsApp شماره 09037627562بفرستند.

به گفته قربانی آثاری که توسط خبرنگاران سرپرستی‌های خبرگزاری‌ها در مازندران، روزنامه‌های استانی و پایگاه‌های خبری مازندران در بازه زمانی پنجم تا 29 اسفند با موضوع کرونا در قالب گزارش تصویری، گزارش و خبر تولید و منتشر شده باشند دریافت خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید آثار خود را با فرمت pdf و با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و نام رسانه در WhatsApp به شماره 09037627562 بفرستند. هر خبرنگار می‌تواند فقط یک اثر که در بازه زمانی اعلام شده منتشر کرده در این رویداد شرکت دهد.

قربانی اظهار کرد: تمام آثار ارسالی اعم خبرها و گزارش‌ها در رسانه‌های برخط و نشریات و گزارش تصویری‌های منتشر شده در فایل pdf قرار داده شوند. همچنین عکاسان، صفحه گزارش منتشر شده را به صورت pdf بفرستند و آثار ارسالی نیز به صورت تک عکس همراه با لوگوی رسانه فرستاده شود. آثار منتشر شده در نشریات  نیز در صفحه pdf که دارای شمارگان و تاریخ است ارسال شود.

به گفته مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، آثاری که توسط خبرنگاران مازندرانی در روزنامه‌های سراسری منتشر شده امکان شرکت کردن ندارند و صرفاً آثار منتشر شده در نشریات محلی استان پذیرفته می‌شود.

 

افزایش بازه زمانی دریافت آثار خبرگاران مازندرانی درباره کرونامدیرعامل خانه مطبوعات مازندران ضمن اعلام شماره ارسال آثار مرتبط با کرونا برای شرکت در رویداد «رسانه‌ای رسانه‌های مازندران و کرونا» از افزایش بازه زمانی این رویداد خبر داد.به گزارش واژه روز، «سینا قربانی» با اشاره به دوره طولانی شیوع ویروس کرونا و مدت‌دار بودن زمان درگیری جامعه با این ویروس به واژه روز گفت: با توجه به این که بیماری کرونا دوره‌ای تقریبا طولانی دارد و جامعه کماکان درگیر این ویروس است، رسانه‌ها نقش مستمر و پررنگ‌تری برای آگاه‌سازی جامعه و همچنین بیان واقعیات مربوط به این بیماری دارند. به همین دلیل بازه زمانی انتشار آثار و مهلت ارسال اثر به دبیرخانه رویداد «رسانه‌های مازندران و کرونا» تا پایان اسفند در نظر گرفته شد.وی افزود: خبرنگارانی که مایل به شرکت در این رویداد رسانه‌ای هستند آثارشان را به پیام‌رسان WhatsApp شماره 09037627562بفرستند.به گفته قربانی آثاری که توسط خبرنگاران سرپرستی‌های خبرگزاری‌ها در مازندران، روزنامه‌های استانی و پایگاه‌های خبری مازندران در بازه زمانی پنجم تا 29 اسفند با موضوع کرونا در قالب گزارش تصویری، گزارش و خبر تولید و منتشر شده باشند دریافت خواهد شد.مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید آثار خود را با فرمت pdf و با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و نام رسانه در WhatsApp به شماره 09037627562 بفرستند. هر خبرنگار می‌تواند فقط یک اثر که در بازه زمانی اعلام شده منتشر کرده در این رویداد شرکت دهد.قربانی اظهار کرد: تمام آثار ارسالی اعم خبرها و گزارش‌ها در رسانه‌های برخط و نشریات و گزارش تصویری‌های منتشر شده در فایل pdf قرار داده شوند. همچنین عکاسان، صفحه گزارش منتشر شده را به صورت pdf بفرستند و آثار ارسالی نیز به صورت تک عکس همراه با لوگوی رسانه فرستاده شود. آثار منتشر شده در نشریات  نیز در صفحه pdf که دارای شمارگان و تاریخ است ارسال شود.به گفته مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، آثاری که توسط خبرنگاران مازندرانی در روزنامه‌های سراسری منتشر شده امکان شرکت کردن ندارند و صرفاً آثار منتشر شده در نشریات محلی استان پذیرفته می‌شود.

 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها