- مازندران - برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران فردا معرفی می‌شوند

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران فردا معرفی می‌شوند

تاریخ 25 بهمن 1398 ساعت 12:59:17
کد خبر: 000384
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران فردا با حضور تعدادی از اصحاب رسانه استان و برگزیدگان و برخی مسئولان در هچیرود چالوس برگزار می‌شود.
برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران فردا معرفی می‌شوند

به گزارش واژه روز، برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران قرار است فردا در مراسمی از ساعت 9 تا 13 با حضور دکتر «مسعود بصیری» رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و سردار «حسین نجات» معاون فرهنگی و هنری سپاه کشور معرفی و تقدیر شوند.

این مراسم در مجتمع فرهنگی آموزشی سماء واقع در هچیرود شهرستان چالوس برگزار می‌شود.

به گفته رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران پس از انتشار فراخوان جشنواره و در مهلت شرکت در این رویداد رقابتی رسانه‌ای، 708 اثر در بخش‌های عکس، مستند، گزارش، موشن‌گرافی، کلیپ، کاریکاتور و یادداشت توسط اصحاب رسانه استان به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران فرستاده شد.

«عبدالمهدی حق‌شناس» گفت: از این تعداد 339 اثر مربوط به بخش‌های یادداشت و گزارش است. همچنین 296 عکس، 43 مستند، 27 کلیپ و 3 کاریکاتور نیز به دبیرخانه فرستاده شد. در بخش موشن‌گرافی نیز هیچ اثری به دبیرخانه تحویل نشد. داوری آثار را داورانی از خارج استان به عهده داشتند.

در مراسم اختتامیه به آثار اول تا سوم هر بخش جوایز نقدی و لوح و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، معاونت فرهنگی هنری و روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا، بسیج رسانه مازندران، سازمان فضای مجازی بسیج، خانه مطبوعات مازندران و سازمان بسیج سازندگی استان در 8 محور و 8 قالب مجزا ویژه اصحاب رسانه و خبر مازندران برگزار ‌شد.

بر اساس برخی شنیده‌ها داوری آثار این جشنواره به دلیل محرز شدن تخلف برخی اصحاب رسانه استان مازندران و شرکت کردن در جشنواره با آثار متعلق به دیگران در دو مرحله انجام شد. به این صورت که پس از اعلام نتایج توسط هیأت داوران، آثار برگزیده توسط دبیرخانه مورد راستی‌آزمایی قرار گرفت و مشخص شد که برخی آثار حائز رتبه شده متعلق به افرادی که این آثار را در جشنواره ثبت کردند نیستند. به همین دلیل دبیرخانه جشنواره پس از حذف این آثار، از هیأت داوران درخواست کرد که یک بار دیگر داوری آثار را انجام دهد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها