- فرهنگ عمومی - فرهنگسازی استاندار مازندران با خرید بلیت جشنواره فیلم فجر

فرهنگسازی استاندار مازندران با خرید بلیت جشنواره فیلم فجر

تاریخ 19 بهمن 1398 ساعت 09:31:01
منبع: واژه روز
کد خبر: 000360
استاندار مازندران برای تماشای یکی از فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر جمعه شب در سینما سپهر حاضر شد و بر خلاف رسوم اداری و تشریفات معمول، پس از ایستادن در صف گیشه سینما، بلیت جشنواره را خریداری کرد.
فرهنگسازی استاندار مازندران با خرید بلیت جشنواره فیلم فجر

به گزارش واژه روز، احمد حسین‌زادگان امشب همراه با همسرش با حضور در سینما سپهر ساری و خریدن بلیت جشنواره به تماشای یکی از فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر نشست.

این دومین باری است که استاندار بومی مازندران برای تماشای فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر سنت شکنی می کند و بر خلاف سنت مرسوم به عنوان شهروند به محل نمایش فیلم های این جشنواره می آید و با تهیه بلیت وارد سالن سینما می شود.

این سنت شکنی از آن جهت اهمیت دارد که در سال های اخیر ارسال دعوت نامه به همراه بلیت مهمان جشنواره فیلم فجر ، تبدیل به درخواست بلیت رایگان از سوی دستگاههای اجرایی شد، تا جایی که صدای متولیان جشنواره و سینماداران را بویژه در استان ها در آورد.

حسین زادگان امشب هم پس از تهیه بلیت در لابی سینما سپهر ساری با تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر که در سالن حضور داشتند، بحث و تبادل نظر کرد و سپس به تماشای فیلم سینمایی «خون شد» اثر مسعود کیمیایی نشست.

وی ابتدای هفته گذشته در نشست خبری که به مناسبت آغاز دهه فجر برگزار شد، وعده داده بود که در صورت امکان امسال نیز مانند سال گذشته برای تماشای یکی از فیلم‌های جشنواره فجر به سینما سپهر خواهد رفت ولی زمانش را اعلام نکرده بود.

حسین‌زادگان پارسال نیز پس از انتشار گزارشی در ایرنا درباره حضور کمرنگ مدیران در رویدادهای فرهنگی و پیشنهاد مطرح شده در گزارش مبنی بر حضور استاندار همراه با خانواده در سینما سپهر، با همسرش برای تماشای فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» اثر محمدحسین مهدویان کارگردان جوان مازندرانی به سینما آمده بود.

نماینده عالی دولت در مازندران چندی پیش نیز به تماشای نمایش «مرهم عزیز» به کارگردانی و نویسندگی افشین رشیدی رفت.

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران نیز امروز در سانس دوم اکران سینما سپهر بدون تشریفات اداری به تماشای فیلم «آبادان یازده۶۰» ساخته مهرداد خوشبخت نشست.

حامد دیانی رئیس اداره اموزش و پرورش ناحیه یک ساری نیز از معدود مدیرانی است که امسال و سال گذشته در چند نوبت خانوادگی و پس از خرید بلیت به تماشای فیلم‌های فجر نشست.

 

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها