- مازندران - نخستین روز از برنامه‌های دهه فجر در مراکز فرهنگی هنری کانون مازندران

نخستین روز از برنامه‌های دهه فجر در مراکز فرهنگی هنری کانون مازندران

تاریخ 13 بهمن 1398 ساعت 13:55:23
منبع: واژه روز
کد خبر: 000320
هم‌زمان با نخستین روز از دهه فجر برنامه‌های کارگروه کودک ونوجوان در سراسرمراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان مازندران برگزار شد.
نخستین روز از برنامه‌های دهه فجر در مراکز فرهنگی هنری کانون مازندران

به گزارش واژه روز، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران با تشکیل کارگروه کودک ونوجوان گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران به برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در ایام دهه فجر می‌پردازد.
براین اساس، هم‌زمان با نخستین روز از دهه فجر برنامه‌های متنوعی از سوی این کارگروه در مرکز استان و سایر شهرستان‌ها اجرا شد.
نواختن زنگ انقلاب با همراهی مسوولین شهری و کارگروه کودک شهرستان‌های نوشهر و پل سفید -افتتاح نمایشگاه آثار اعضای کانون نشتارود و تنکابن در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی شهرستان تنکابن- نمایشگاه آثارهنری اعضا مرکز پل‌سفید در این کانون و دیدار اعضای کارگروه کودک شهرستان نوشهر با امام جمعه و فرماندار شهرستان نوشهر به مناسبت ایام الله دهه فجر برخی از این برنامه‌ها بود.
هم‌چنین، برگزاری مسابقه ورزشی جام فوتبال دستی ویژه اعضای مرکز بابل یک و دو بابل- اجرای سرود انقلاب توسط اعضای کانون رامسر در مراسم نمادین حضور امام خمینی (ره) در فرودگاه نوشهر و برگزاری برنامه یادواره شهدای مدافع حرم با حضور اعضای کانون، دانش آموزان و معلمان و خانواده شهدا در مرکز شماره یک چالوس- برگزاری نمایشگاه کتاب انقلاب در مرکز دلگشا و اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری در مراکز ساری، قائمشهر، کتالم، نور، سیار روستایی نکا، چالوس، بهشهر، سیمرغ، سیار روستایی میانرود، نکا و محمودآباد از دیگر برنامه‌های دهه فجر کارگروه کودک ونوجوان در سراسر استان مازندران بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها