- مازندران - برنامه‌های حوزه هنری مازندران در دهه فجر

برنامه‌های حوزه هنری مازندران در دهه فجر

تاریخ 12 بهمن 1398 ساعت 16:42:50
کد خبر: 000317
همه ساله به مناسبت بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دهه فجر برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگ و هنر در سراسر کشور برگزار می‌شود و حوزه هنری مازندران نیز برنامه‌هایی برای دهه فجر در نظر گرفته است.
برنامه‌های حوزه هنری مازندران در دهه فجر

به گزارش واژه روز، علاوه بر اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر به عنوان مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور در مازندران، برنامه های دیگری در زمینه فرهنگ و هنر نیز برای مازندران تدارک دیده شده است که طی روزهای دهه فجر برگزار می شود.

حوزه هنری مازندران چند نمایشگاه پوستر و عکس در این بازه زمانی برگزار خواهد کرد. نمایشگاه پوستر حماسه‌ی هزار سنگر در شهر آمل با آثاری از هنرمندان سراسر کشور یکی از این برنامه‌هاست.

14 بهمن نشست تخصصی عکس با موضوع مستند خیابانی و مرور آثار عکاسان انقلاب در حوزه هنری برگزار می شود. 16 بهمن کارگاه شعر سلمان با موضوع بررسی شعر شاعران انقلاب برگزار می شود. از 17 تا 21 بهمن نیز نمایشگاه آثار عکاسی دست‌های مهربانی در این مرکز برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی موسیقی با موضوع جایگاه موسیقی حماسی در ایران با حضور کارشناسان ویژه برنامه دیگری است که توسط حوزه هنری در روز 18 بهمن برپا خواهد شد.

نشست تخصصی نبض قلم با موضوع داستان‌نویسی و واقعه‌نگاری تاریخ انقلاب، اجرای نمایش خیابانی، سرود، نمایشگاه عکس، نقالی، برپایی کارگاه نقاشی کودک در خیابان انقلاب ساری و رونمایی از کتاب همراه با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در بهشهر از دیگر برنامه هایی است که 21 بهمن در مازندران برگزار می شود.

علاوه بر این برنامه ها، ادارات و نهادهای مختلف نیز با برپایی نمایشگاه هایی از آثار فرهنگی و هنری به استقبال دهه فجر انقلاب اسلامی رفتند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها